Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies (/Temat-Poradnik-jak-ogladac-filmy-dla-USA-np-Bunnies-4407)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - szulakaluble - 03-04-2010 11:26

Nie trzeba dns wyłaczac ale troche dziwnie to działa. Raz wystarczy czekac ok 10 sekund a raz i 3 minuty:> I nie zawsze za pierwszym razem zadziała:>


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - popis1 - 03-04-2010 11:42

DNS w moim przypadku jest włączone.
Wczoraj chodził ten sposób wspaniale, natomiast dzisiaj jest rożnie- nie wiem czemu?
Dzięki za pozytywne komentarze i cieszę się że mogę w jakiś tam sposób pomóc.


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Piotr3k - 03-04-2010 11:55

Mi działa z dns


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Andaramuxo - 03-04-2010 12:22

Działa na innych filmikach bez DNS?


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Miechu - 03-04-2010 13:44

U mnie działa i to bez DNS. Dzięki wielkie. Reput leci.
Pozdr


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Piter56 - 03-04-2010 13:56

No u mnie teraz też. zauwazylem ze nie zalezy to od dns tylko od fartu ;/


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - Andaramuxo - 03-04-2010 14:54

A czy działa to tylko z innymi filmikami, nie tylko Bunnies?


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - damianlod - 03-04-2010 15:06

dziala!!! dzięki + leci


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - blackjoe - 03-04-2010 15:57

Chciałem to wypróbować i wybrałem sobie jeden filmik potem ta babka zaczeła mówić i capchta mi wyskoczyło odrazu Rolleyes dziwne torche


RE: "Poradnik" jak oglądać filmy dla USA np. Bunnies - mag1313 - 03-04-2010 16:15

U mnie niestety to nie działa (mam zieniony DNS do oglądania filmików). Raz mignął mi tylko jakiś napis (zdążyłem tylko zauważyć PTZ), a za drugim razem nic