Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]FC ma Nas w dupie v.2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: [Zamknięty]FC ma Nas w dupie v.2 (/Temat-Zamkniety-FC-ma-Nas-w-dupie-v-2-43802)

Strony: 1 2 3


RE: FC ma Nas w dupie v.2 - Razer - 01-10-2011 19:49

Ale dzięki pokazaniu błędów, mądrzy uczą się na nich, a myślę, że ekipa FC do takowych należy. Narzekam, bo jestem userem i wytykam im faile - być może następnym razem ich nie popełnią, dzięki temu serwis zyska. I nie pierdolcie mi tu o "niebraniu się za FC" "przejściu do konkurencji" bo to tak naprawdę osobista decyzja każdego z użytkowników.

Będziecie siedzieć cicho jak mysz pod miotłą? Będzie traktowani po macoszemu, tak niestety jest panowie.

//Temat do zamknięcia Smile


RE: FC ma Nas w dupie v.2 - diabloo07 - 01-10-2011 20:11

Dopóki nie zamknęliście, to zgadzam się z Razerem - Olka to jedyna inteligentna... no dobra prawie inteligentna <3... osoba w FC, i wygląda na to, że tylko ona się przejmuje losami FC. Tomek ostatnimi czasy się zmienił i moim zdaniem nie nadaje się na przedstawiciela takiego poważnego serwisu. Peace.


[Zamknięty]FC ma Nas w dupie v.2 - Jeppers - 01-10-2011 20:26

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.