Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api (/Temat-BOT-YT-Youtube-Tool-Najtanszy-Bot-Api-42946)

Strony: 1 2 3 4


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - masterex2 - 25-09-2011 12:11

nie dasz nikomu zaufanego do recenzji = mniejszy zysk dla Ciebie proste i logiczne, prawda?


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - polak23 - 25-09-2011 19:00

Tak, ale dlaczego nie dam napisałem w poprzednim poście.
Macie opinie użytkowników z waszego forum którzy kupili.


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - Nextor - 25-09-2011 19:26

Poco samemu sobie nabijać ?
Lepiej mieć opinie ludzi z życia ?


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - polak23 - 25-09-2011 19:30

A ja nabijałem sobie te opinie? ;O


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - qwertu - 25-09-2011 21:08

Chodziło mu o bota. Po co korzystać z bota skoro jak się wstawi coś dobrego to i tak ludzie wejdą i skomentują.


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - polak23 - 15-10-2011 19:07

Wkrótce Kreator Kont.
Będzie zniżka dla użytkowników YouTube Tool


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - Karpik - 15-10-2011 19:55

Mam bota od 3 dni . Jak najbardziej polecam +++


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - Requirer - 24-10-2011 19:04

Kupiłem ten program i mogę powiedzieć że jest bardzo szybki. Dużo ciekawych opcji pomaga mi przy zarabianiu :> Naprawdę polecam każdemu kto zbyt dużo nie zarabia a chciałby mieć ten program !

Edit:

Niszczę kolegę http://wklej.to/Vv8OI Lol


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - Admin - 25-10-2011 10:22

Jeśli będzie trzeba to zrecenzuje, ale widzę że Polak23 już ma kilku klientów Smile
Pozdrówka


RE: [BOT YT] Youtube Tool - Najtańszy Bot Api - Admin - 25-10-2011 20:50

Polak23 wysłał mi swoj program do recenzji i muszę stwierdzić że jest to najlepszy program promujący filmy youtube jaki dotychczas używałem, około 200 lajkow, komentów, widzów w 5 min program naprawdę działa błyskawicznie, nie sypie się. Podstawowych funkcje promowania filmu to subsy, rate up/down, favorite, comments. Aplikacja posiada rówineż dodatkowe funkcje takie jak :
makeviews(generowanie viewsów-jeszcze nie testowałem), account cheaker (sprwadza konta na yt-dziala bardzo dobrze), mass uploader (wygodny upload plików na yt- działa bardzo dobrze), videocheaker(w gruncie zbyteczne ale śmiga fajnieSmile ) polecam serdecznie aplikacja jest warta swojej ceny.


[Obrazek: rmgp.png]