Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
I po Marcowym Restocku... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: I po Marcowym Restocku... (/Temat-I-po-Marcowym-Restocku-4178)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: I po Marcowym Restocku... - Tech - 30-03-2010 22:25

(30-03-2010 22:02)Daminn napisał(a):  
(30-03-2010 21:34)ketoprom napisał(a):  
(30-03-2010 21:31)piekar napisał(a):  e to teraz co bedzie ten sklep 24/7 czy jeszczce jeden restock

Restocki...

Medium? Nie wiadomo! Pozostaje czekać na jakiś znak od lockerz.

Na hallwayu pisze wyraźnie, że wkrótce będą kolejne Restocki, a później w tym roku ma niby wystartować sklep (choć takie obietnice były już chyba w listopadzie).


RE: I po Marcowym Restocku... - rajmek126p - 30-03-2010 22:27

toz ten restok to zal i bul...

PS:Działa wam stronka lockerz?


RE: I po Marcowym Restocku... - Alexzus - 30-03-2010 23:02

For those who didn't get a chance to redeem, we will have more redemptions soon

LOL jakie świnie.
Przykro mi.. oddaję konto :(


RE: I po Marcowym Restocku... - Phantom - 31-03-2010 07:50

jak dobrze, że olałem temat restock'a wczorajszego Wink
750PTZ zostało na następny Wink Bo jakbym miał zgarnąć tapetę albo jakąś naklejkę to wolałbym te PTZ zostawić na następny raz Wink


RE: I po Marcowym Restocku... - magik-thc - 31-03-2010 07:55

Jak zwykle kolejny redstock bez nagród dają puste nagrody a zostawiają tylko te na które wiadomo że nie mamy tyle PTZ wielka ściema po prostu żal.


RE: I po Marcowym Restocku... - Troublemaker83 - 31-03-2010 07:58

Swoją drogą ciekawa jestem jak komuś udało się uzbierać na 5000$...


RE: I po Marcowym Restocku... - simon002 - 31-03-2010 11:01

Wbiłem całkiem przypadkiem na restock bo zaczeło mi sie nudzic ;D Spóźnilem sie jakieś 3 minuty i większość rzeczy, na które było mnie stac była już wykupiona... Zgarnąłem damską koszulke odysa i mam nadzieje ze znajdzie nabywce na Allegro ;D
Screena niby zrobiłem ale chyba nie do końca bo nie mogłem go wkleić w painta ;D Cos musiałem sknocic... Ale koszulka jest! Moja pierwsza nagroda Big Grin


RE: I po Marcowym Restocku... - 3nzo - 31-03-2010 11:22

Strasznie kiepski restock ;/ Moge się założyć, że jeżeli USA wygrałoby MR to mieliby wybór kiedy ma się odbyć.


RE: I po Marcowym Restocku... - rj7rad - 31-03-2010 13:55

Niedawno chcieliście się zakładać, że w ogóle nie będziemy mieć Rostocku, bo wygrają go Amerykanie. Jednak Rostock był dla nas. Teraz mówicie "gdyby amerykanie..."
Rostock to nie bajka. Trzeba się streszczać i niemało starać. Ja też nic nie zdobyłem (prawie), a jednak jestem zdania, że po prostu nie miałem szczęścia.
Powalczymy za miesiąc. Mam tylko nadzieję, że Rostock będzie dostępny dla wszystkich..


RE: I po Marcowym Restocku... - kamil788 - 31-03-2010 14:36

Strasznie dziwny ale jak wszedłem to było pełno nagród. Miałem PSP wpisałem dane i jak chciałem wykupić wyrzucało mnie na główną stronę ptzplace a później tak samo z słuchawkami i z grą!!! mało nagród i hamburgery też pewnie miały dostęp!