Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JPP !!! Wiecie o co chodzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: JPP !!! Wiecie o co chodzi (/Temat-JPP-Wiecie-o-co-chodzi-4075)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Dores - 29-03-2010 14:47

Nie normalne, ja zawsze podpisuje!!!!!!!!!!!!!!!


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - szczepan - 29-03-2010 14:48

według mnie to na pewno sprawka poczty polskiej bo mojemu koledze (też fife soccer 10) przywieźli kurierzy z UPS i normalnie wszystko było


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 29-03-2010 14:49

(29-03-2010 14:41)DJAd1 napisał(a):  
(29-03-2010 14:39)Kilol napisał(a):  Zamawiałem Fife Soccer 10. A była mowa, że nie mają prawa do zaglądania do paczek...


Rozumiem ale masz dowody że właśnie w tej paczce miała być gra? Jak tak to na poczte i zrób awanturę z ojcem najlepiej masz dowody

Dowód, że w tej paczce miała być gra mam. W każdej paczce znajduje
się ten papierek i na nim piszę, że wygrałem grę itd...

Wy na serio podpisujecie paczki z Lockerz ?


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - HcK - 29-03-2010 14:54

Gość który wiózł Ci tą grę najprościej w świecie ją sobie zabrał, bo w Polsce na poczcie pracują same *ciach* i złodzieje(jeśli już ktoś tak pisał to sorry, ale tematu nie czytałem).


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - wesolutki - 29-03-2010 14:56

Już nie wiem gdzie mam napisać o interwencje w mojej sprawie. Pisałem w moim temacie post, zgłaszałem przez button "Zgłoś". Może jak napiszę w temacie moda to w końcu ktoś z szanownej elity zauważy?


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - wiktor953 - 29-03-2010 14:59

TAK POZA TEMATEM;
opowiem m=wam kawał: Zbliżały się święta. Jaś był bardzo biedny, ale chciał dostac od mikołaja narty, buty i strój. Napisał do niego list z prośbą o te prezenty. Poszedł na poczte aby wysłać list. Pracownice poczty przeczytały lis Jasia i stwierdziły, że złożą sie na przezenty. Kupiły mu narty i buty. Po świętach Jaś wraca na pocztę aby wysłać list do Mikołaja który brzmi; "Drogi Mikołaju! Dziękuję ci bardzo za narty i but, a ten strój to ta ku*** na poczcie musiałby podpier*****" KONIECSmile
Troche pasuje do tematuBig Grin


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - murek - 29-03-2010 15:11

Powinieneś dużo listów trzeba podpisywać a co dopiero paczke... Porażka


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - pitfromhell - 29-03-2010 15:13

Kilol, ta paczka to z którego restocku ? I jak się zamawia nagrody na restockach to można wybrać sposób dostarczenia paczki?


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 29-03-2010 15:16

(29-03-2010 15:13)pitfromhell napisał(a):  Kilol, ta paczka to z którego restocku ? I jak się zamawia nagrody na restockach to można wybrać sposób dostarczenia paczki?

Paczka jest z Lutowego restocku. Skiny, gry i takie tam nagrody dostajesz
pocztą, a do tych większych nagród masz do wyboru pocztę, lub kurier.


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Dores - 29-03-2010 15:18

Foty daj