Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł (/Temat-Zarabianie-kasy-na-pokerze-BEZ-WPLACANIA-WLASNYCH-SRODKOW-dowody-wyplat-na-3-800zl-40366)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - yizer - 06-02-2012 17:20

To jeszcze jedno pytanie. Wystarczy że zrobię dobrze quiz za 50$ i już mogę je wypłacić czy coś jeszcze trzeba robić?


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - Avalanh - 06-02-2012 18:58

Nie musisz uzbierać 100 punktów za grę, najlepiej jak wpłacisz 10$ dostaniesz za to 100$ i jakieś 200-300 punktów po czym możesz od razu wypłacać swoje środki


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - Avalanh - 06-02-2012 22:26

Mogę pomóc w quizie jak ktoś ma problem GG:5395232


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - Max998 - 06-02-2012 22:46

A te $100 to pewne po wpłacie?.


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - Avalanh - 06-02-2012 23:21

Sprawdź sobie dla pewności na swoim koncie w PokerStrategy jakie możesz otrzymać bonusy, i co musisz zrobić by je uzyskać


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - KarmazynowyPirat - 08-02-2012 10:48

Ale Wy tu brednie w moim temacie wypisujecie Big Grin

Strona i cały system jest banalny w obsłudze. W pokera nie trzeba umieć grać, ja nigdy w pokera nie grałem, a tam wszedłem i w jeden dzień te 100pkt ugrałem (a nie jakiś 1 w 3,5 godziny?). Tam na tych roomach to 99% ludzi nie potrafi grac i łatwo kasę oddają Big Grin

Naturalnie, że nie można od razu wypłacić tych 50$, to nie jest żaden "program cud". Najpierw dla nich musicie coś zrobić (ugrać te 100pkt) żeby oni mogli odebrać też swoją, jeszcze większą prowizję Tongue


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - kalkier22 - 08-02-2012 11:32

Czy jak po rejestracji chcą skan dowodu to zasłaniacie częściowo Pesel, numer dowodu czy normalnie wszystkie dane do wglądu?


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - KarmazynowyPirat - 08-02-2012 13:37

Wszystkie, oni tych danych nikomu nie pokazują, bo by mieli problemy z prawem.


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - Ombrinho - 08-02-2012 18:28

Cytat:W pokera nie trzeba umieć grać, ja nigdy w pokera nie grałem, a tam wszedłem i w jeden dzień te 100pkt ugrałem (a nie jakiś 1 w 3,5 godziny?). Tam na tych roomach to 99% ludzi nie potrafi grac i łatwo kasę oddają
To akurat nie jest prawda, bo tam umieją grać, tym bardziej na wysokich blindach ( a chyba na takich grałeś skoro uzbierałeś 100 pkt w jeden dzień).


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - Avalanh - 08-02-2012 19:42

Pomogę w Quizie w zamian za rejestracje z refa więcej informacji na PW Wink