Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki telefon ? :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki telefon ? :) (/Temat-Jaki-telefon-39449)

Strony: 1 2 3


RE: Jaki telefon ? :) - Zythus - 14-07-2011 21:02

Nieopłacalny w porównaniu do choćby X8


RE: Jaki telefon ? :) - MareKSG - 14-07-2011 23:08

(14-07-2011 21:02)Zythus napisał(a):  Nieopłacalny w porównaniu do choćby X8

Nie powiedziałbym... Większy wyświetlacz (bez zbędnego plastiku wokół co lepiej wygląda), aparat 8,1 i nagrywanie filmów HD, lepszy procesor. To wszystko ma swoją wartość.


RE: Jaki telefon ? :) - Zythus - 15-07-2011 15:28

Lepiej wygląda? Kwestia gustu
Większy wyświetlacz - niewiele
Aparat 8,1 - może mieć i 20 i co mu to da?
Nagrywanie w HD - może nagrywać w HD z jakością zte blade. Ale okej niech będzie tu plus
Lepszy procesor - taktowanie zwiększone o 120 mhz, mogę to samo zrobić na xperii i będę miał podnietę?

A teraz spojrzę na nierozwijany, zacofany, wolny system operacyjny jakim jest symbian i wiem, że X8 z Androidem jest 50 razy opłacalniejszym wyborem.


RE: Jaki telefon ? :) - MareKSG - 15-07-2011 18:01

Przykładowe zdjęcie:
http://img717.imageshack.us/img717/1849/12032010015.jpg

Przykładowy film:
[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=DEME-d6foS8[/my-youtube]

Jakość wg. mnie bardzo dobra, więc jednak coś dają te mpix i HD. Pamiętaj, że to ma być telefon dla dziewczyny, a nie kogoś kto kupuje fona, żeby tylko na nim grać czy bawić się jakimiś aplikacjami (chyba, że w tym wypadku jest inaczej w co wątpię), a aparat pewnie się przyda, żeby wrzucić sweet focie na nk lub facebooka Lol


RE: Jaki telefon ? :) - Zythus - 17-07-2011 13:19

To jest HD? Cieniuśko..

Właśnie, a X8 pasuje do dziewczyny. Skoro nie kupuje fona do gier czy aplikacji, to taki procesor i układ jaki jest jej wystarczy. Możliwość personalizacji, która w tym wypadku jest czymś ważnym jest o wiele większa z androidem, dodatkowo wciąż wspierany i nowoczesny system.


RE: Jaki telefon ? :) - MareKSG - 17-07-2011 13:53

Nie ma co dyskutować jaki fon bardziej by jej bardziej pasował. Autorka tematu powinna się wypowiedzieć na ten temat.


RE: Jaki telefon ? :) - PowerGreen - 24-07-2011 10:32

mm. Samsung Monte , kuzyn ma i jest zadowolony Smile a jak nie chcesz dotykowego to Nokia X3 lub X2 też dobry telefon Smile


RE: Jaki telefon ? :) - Pati - 27-07-2011 07:50

Myśle nad tym X8... i dalej nie wiem co wziąć xd nie przekonaliście mnie Sad


RE: Jaki telefon ? :) - Zythus - 27-07-2011 15:58

Propozycje zostały podane. Popatrz na necie który Ci się bardziej podoba, poczytaj recki. Smile