Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc Dla Kolegi Combo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pomoc Dla Kolegi Combo (/Temat-Pomoc-Dla-Kolegi-Combo-39088)

Strony: 1 2 3


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - damianus627 - 27-06-2011 11:26

Jestem za i masz repa kurde by tylko kase wyłudzali lamerzy z lcp


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - milosz998 - 27-06-2011 11:27

ale wy jesteście chorzy Big Grin Znam Marmirowa od dawa, gość nie bawił się nigdy w Upload, całe życie klika tylko w buxy, z tego ma konkretną kaskę i nie jest oszustem ogarnijcie się Panowie.


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - DDK - 27-06-2011 11:48

Jedyną szansą na potwierdzenie faktu iż jesteś prawdziwy to zebranie się rodzinką jak na zdjęciu z gazety z kartką w ręku gdzie napiszesz " potwierdzamy fakt z zarabiam.com ". Wtedy wyślę drobny upominek na paypal Smile


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - Yanke$ - 27-06-2011 12:07

DDK oczywiście bawi się w killera. :F

A co do tematu, po co komentować, ktoś chce, to pobierze, jeżeli jest zainteresowany wejdzie na bloga zobaczy jak można pomoc, na pewno jest konto bankowe, może wyslać pieniądze na konto.. Nie widzę powodu żeby kontynuować te trywialne rozmowy..


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - Grzegorz "combo73" - 27-06-2011 15:31

Dopisałem na blogu w temacie z podziękowaniami wasze forum oraz umieściłem linka do tematu.
Pozdrawiam


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - Morfit - 27-06-2011 16:16

To jednak nie jest oszust. Zobaczcie, iż ma nawet w avatarze zdjęcie ze swoją/swoim córką/synem. Niestety nie mam jak pomóc, lecz z całego serca życzę aby wszystko się ułożyło.


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - damianus627 - 27-06-2011 16:31

No też widzę że nie oszust chciał bym was przeprosić.


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - DDK - 27-06-2011 17:29

No i proszę bardzo Smile Pobrałem i wyklikałem + prezencik na PayPal. Pozdrawiam Wink


RE: Pomoc Dla Kolegi Combo - marmirow - 27-06-2011 23:17

Dzięki wszystkim. Oczywiście ja nigdy się nie bawiłem i nie mam zamiaru bawić w żaden upload, zresztą można przejrzeć moje tematy czy też wątki
Pozdrawiam