Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poprawka błędów, bugów, PTZ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Poprawka błędów, bugów, PTZ (/Temat-Poprawka-bledow-bugow-PTZ-380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - Mathis K - 21-12-2009 20:14

mam nadzieje, ze przywroca mi punkty za zaproszenie znajomych, bo jak nie to okradne im ten caly magazynek;p


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - Siom - 21-12-2009 20:16

Wątpie,żebyś odzyskał te punkty. Pewnie oficjalnie przeproszą i tyle...


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - Ave - 22-12-2009 01:01

Alyn, wiesz... moze my jako userzy nie widzimy tych PTZ naliczonych za przyjaciol, ale jestem w 99% pewny ze oni te PTZ maja u siebie gdzies zapisane. Fakt faktem ze lepiej jest wiedziec ile ma sie PTZ naprawde niz miec teoretycznie mniej, bo wiesz na jaki prezent Cie juz stac.


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - Forest147 - 22-12-2009 13:33

Znów są bugi LOL czy ta strona kiedyś będzie normalna Big GrinBig Grin


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - stiopa - 22-12-2009 14:49

Moze zeby zakonczyc dyskusje czy zwroca punkty ,czy poprawia bledy ,odnosnie dodawania przyjaciol ,wrzucam odpowiedz lockerz na list ode mnie:

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Niestety w dalszym ciągu napotykasz błędy wyświetlaniu PTZ i
nie nalicza ci znajomych. Jesteśmy w trakcie aktualizacji naszej bazy danych i wszystkie
wpływy punktów zostaną skorygowane.

Pamiętaj, że PTZ oraz zaproszeni przyjaciele są bezpieczni w naszej bazie, a my
pracujemy nadal, aby naprawić ten błąd na wyświetlaczu . Jeśli zaprosiłeś wystarczającą liczbe
osób do Z-Lister, a na koncie nie jest
wyświetlane jako Z-konto Lister, będzie to również naprawione.
Użytkownicy, którzy nie otrzymali PTZ z gry wkrótce otrzymają 25 PTZ,
dlatego tyle ponieważ jest to średni wynik.

Jesteśmy również świadomi problemu ze nie dostajecie PTZ za logowanie po wybraniu opcji "pamiętaj mnie" Pracujemy nad rozwiązaniem tego jednak można obejść ten problem, wystarczy wylogować się i zalogować ponownie wpisując login i hasło.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za cierpliwość podczas naszych prac dotyczących zwiększania
niesamowitego doświadczenie Lockerz

Podziekowania za tlumaczenie listu dla >>>enemydown<<<


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - Pondzik - 22-12-2009 16:30

zanim oni to naprawią rok minie xD


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - Siom - 22-12-2009 16:37

Taka prawda. Nowe sposoby na zarabianie ptz też miały wejść na początku grudnia i co? U nich wszystko się przeciąga,ale w sumie się nie dziwie tyle rzeczy do ogarnięcia i dlatego szukają nowych do ekipy,żeby wszystko sprawniej szło Smile


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - luq - 22-12-2009 16:51

Lockerz, chyba kiedyś zacznie normalnie chodzic. Zdobylem 35pkt. na grze, a po 2 tygodniach dali tylko 25. ;((


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - Mathis K - 23-12-2009 14:53

kurde te ich problemy techniczne zniechecaja wiare mnie juz tez lekko z rownowagi to doprowadza


RE: Poprawka błędów, bugów, PTZ - stiopa - 23-12-2009 17:03

dzisiaj mialem fajny przypadek ,dostalem punkty za dailies ,wylogowalem sie i zalogowalem ponownie i punkty zostaly odjete za pytanie masakra