Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! (/Temat-Ludzie-Pomocy-Badzcie-ze-ludzmi-37579)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - gotfer - 23-05-2011 19:03

Przyznaje że w innych swych postach po prostu oszukiwałem że dam za zapis ale to dlatego że nie mam i chce aby sie ludzie zapisywali z moich refów i mi pomogli podratować domowy budżet


RE: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - Pati - 23-05-2011 19:04

Lepiej podaj adres, moge Ci wysłać jakieś bułki , margaryne itp. a nie kase..


RE: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - Yanke$ - 23-05-2011 19:05

Cytat:grzesekmks 1c

-----------------
oddam z procentem za pare miesięcy jak rozwine troszke swe umiejętności w zarabianiu w sieci i będą jakieś zyski!
Big Grin

Myślisz, że to jest takie proste? ot tak masz kompa i zarabiasz? to pozwol ze wyprowadze cie z bledu - TAK NIE JEST. powodzenai w zyciu, nie mowie ze tak nei jest, ale. w internecie osoby sobie 'dorabiaja', wyjatkiem jest killer ktory po prostu ewaluowal, ale to sa kwestie miesiecy a nawet lat ciezkiej pracy, wiec nie licz, ze od razu zaczniesz zarabiac kokosy.

@sum up, wspolczuje i popieram kolegow - idz znajdz jakas prace, dorywcza, u znajomych rodziny itd. na pewno do jakis drobnych prac sie przydasz, szczegolnie ze jestes ze wsi to czesto sie przydaje pomoc przy pracach rolniczych.


RE: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - gotfer - 23-05-2011 19:05

Nie nabijajcie się co z tego że ja jestem wieśniak biedny a wy z miasta bogaaci !tak to już jest że wieśniakowi zawsze wiatr w oczy


RE: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - Mateusz5511 - 23-05-2011 19:07

skasowane


RE: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - ketrab - 23-05-2011 19:07

LUDZIE! To jest jakiś oszust, dzieciak! On nawet po polsku jednego zdania nie potrafi napisać. Wkręca was jak psów, a wy się dajecie. NIE WYSYŁAJCIE mu tych pieniędzy. Jakby mu naprawdę zależało, to rzuciłby komputer i poszedł na ulicę żebrać, tam więcej by na pewno dostał. Jak dla mnie OSZUST!!!


RE: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - gotfer - 23-05-2011 19:07

tak w żniwa można dorobić i to sporo ale na te 2 miesiące to będzie ciężko!


RE: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - Bolt - 23-05-2011 19:07

Jutro będziesz pewnie na mistrzach. Pozdrawiam i życzę powodzenia Smile


RE: Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - jaaanek1 - 23-05-2011 19:08

Uwierzylem i wyslalem 2,30zl. Jesli naprawde masz taka sytuacje to wysłalbym wiecej. A i nie ujawniaj maila Smile


RE: [Zamknięty]Ludzie Pomocy!!!Bądźcie że ludźmi! - Dominator - 23-05-2011 19:16

wysłałem wszystko to co miałem na koncie; Adrian, wysłano kwotę 0,43 PLN użytkownikowi [email protected].