Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]REWELACYJNY BOT DO AUKCJI LOCKERZ ! NOWA WERSJA-znacznie lepsza niż wersja tomka111 ! (/Temat-Zamkniety-REWELACYJNY-BOT-DO-AUKCJI-LOCKERZ-NOWA-WERSJA-znacznie-lepsza-niz-wersja-tomka111-34269)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! - mateusz171294 - 31-03-2011 06:18

(30-03-2011 15:35)tomko111 napisał(a):  
(30-03-2011 07:47)mateusz171294 napisał(a):  Dziękuję za zaufanie dodam , że w mojej paczce znajdzie się również nie tylko instrukcja ale jakie kiedy akcje licytowac oraz mój włąsny "patent" co ogromnie zwiększa szanse na wygranie (dzięki niemu zgarnolem 80% moich nagród)

A co takiego wygrałeś? Pochwal się, bo na razie tylko same superlatywy, a sami wiemy, że twój bot nie działa poprawnie. Smile

$10 to trochę drogo jak za niedziałający bot.

I nie zgapiaj wszystkich tekstów z mojego tematu Smile

Słuchaj Tomeczek powiem Ci tyle
1 Nie wp. sie do mojego tematu nie oczerniaj mojego bota bo jest dobry a gdy wrócę z zajęć dam screen(y) potwierdzeń wygranych koniec .

2. NIE MIAŁEŚ STYCZNOŚCI Z MOIM BOTEM więc go nawet nie oceniaj bo widzę, że po takim durnym pisaniu co świadczy, że nie jesteś zbyt dojrzały
Pozdrawiam


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! - Yanke$ - 31-03-2011 08:27

(31-03-2011 06:18)mateusz171294 napisał(a):  2. NIE MIAŁEŚ STYCZNOŚCI Z MOIM BOTEM więc go nawet nie oceniaj bo widzę, że po takim durnym pisaniu co świadczy, że nie jesteś zbyt dojrzały
Pozdrawiam
teraz piszesz, że nie mial stycznosci, a o ile mnie pamiec nie myli pisales, ze to ta sama wersja?


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! TANIO ! - Morfit - 31-03-2011 08:46

Aż dziwne, ale tym razem jestem po stronie Tomka ( WTF?! ). Nie wydaje mi się, że bot jest Twój.


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! TANIO ! - mateusz171294 - 31-03-2011 10:54

Yankes: Program jest z tego samego źródła dlatego sądzę, że jest prawie taki sam jak tomka...
Morfit: Dostałem zezwolenie na sprzedaż bota od autora zapłaciłem rozsądną cenę za to.


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! - tomko111 - 31-03-2011 11:15

(31-03-2011 08:27)Yanke$ napisał(a):  
(31-03-2011 06:18)mateusz171294 napisał(a):  2. NIE MIAŁEŚ STYCZNOŚCI Z MOIM BOTEM więc go nawet nie oceniaj bo widzę, że po takim durnym pisaniu co świadczy, że nie jesteś zbyt dojrzały
Pozdrawiam
teraz piszesz, że nie mial stycznosci, a o ile mnie pamiec nie myli pisales, ze to ta sama wersja?

Yankes - tak ja pisałem, użytkownik ten ma zupełnie inna wersję pod względem kodu, nie działa synchronizacja czasu, ani automatyczne biddowanie, dodatkowo autor nie dołącza takiego obszernego poradnika jak ja. Moje słowa może potwierdzić użytkownik dawajrowa, który testował ów bota.
(31-03-2011 08:46)Morfit napisał(a):  Aż dziwne, ale tym razem jestem po stronie Tomka ( WTF?! ). Nie wydaje mi się, że bot jest Twój.

Bot był wykonywany tylko dla mojej osoby, zapłaciłem za to grube pieniądze, a użytkownik mateusz wszedł we władanie innej wersji.

Zastanówcie się czy warto płacić 5$ mniej za wersję z błędami i nie otrzymać supportu.


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! TANIO ! - dawajrowa - 31-03-2011 16:20

Nie no bez przesady , tą wersja też sie da wygrac bo wygralem kilka aukcji bez większych problemów Smile
Jako że tomko już nie sprzedaje to , ktos kto sie spóźnił moze zaryzykowac i kupic , z LBH tez tak było na początku nie chceili kupowac bo sie bali a potem jak Grzechu przestał sprzedawac wszyscy nagle sie na to rzucili i sie zaczeła fala wałków Sad


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! TANIO ! - mateusz171294 - 31-03-2011 16:27

Tomko 111 naprawdę chłopcze masz jeszcze siłę tak mnie oczerniać?
Nie będę więcej odpisywał tobie na oczernianie mnie napiszę ostatni raz

Co do wersji: Od autora programu wiem że posiadasz tą wersję być może modyfikowałeś co nie bylo potrzebne,,,
Co do działania: PROGRAM DZIAŁA POPRAWNIE tyle napiszę pisz sobie więcej typu nie działa a administrator doceni twoje starania oczernienia mnie
yyy Filmik: http://www.youtube.com/watch?v=HJOFf5VZy-w
Jeden z wielu potwierdzeń wygranych(Jeśli kogoś interesuje z chęcią podam inne potwierdzenia) : http://tinypic.com/r/27wzuwx/7


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! TANIO ! - Dominator - 31-03-2011 16:33

Hehehe a to dobre, mam takiego bota na komputerze. Kiedyś ktoś go udostępniał za free.

EDIT: Mam tylko ReCaptchera Smile


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! TANIO ! - dawajrowa - 31-03-2011 16:46

przed chwilą złapałem japkofego pilota Big Grin więc działa


RE: Sprzedam Super Skuteczny BOT DO AUKCJI LOCKERZ 24/7 ! TANIO ! - maciek49 - 31-03-2011 17:03

a czy jest możliwość zamówienia, że Ty zalicytujesz z mojego konta ?

to dziala przez net framework ? ten bot?