Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) (/Temat-marketagen-Czyli-jak-zarobic-klika-dolcow-dziennie-34043)

Strony: 1 2 3 4


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - pawelok - 27-03-2011 21:47

(27-03-2011 21:37)Scoobyx napisał(a):  A mogłem wybierać wszystkie zainteresowania przy rejstracji :/

Można to edytować i wybrać wszystkie zainteresowanie w zakładce " Edit Personal Data " następnie klikając 2 razy przycisk next Smile


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - nothing - 28-03-2011 06:52

A mogę wpisać swoje miejsce zamieszkanie tylko narodowość inna? Czy wszystko lepiej na inną narodowość?


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - pawelok - 28-03-2011 06:56

(28-03-2011 06:52)nothing napisał(a):  A mogę wpisać swoje miejsce zamieszkanie tylko narodowość inna? Czy wszystko lepiej na inną narodowość?

Jeśli wybrałeś np. Słowację .. to adres zamieszkania też powinien być słowacki.

Najlepiej skorzystaj z generatora danych :

http://pl.fakenamegenerator.com/gen-female-pl-us.php


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - nothing - 28-03-2011 07:21

zarejestrowałem się tylko czekam na ankiety


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - pawelok - 29-03-2011 17:55

Nikt nie dostał jeszcze ankiety. ?
Czyt jest aktualnie dostępna ankieta można spr logując się na stronę https://www.marketagent.com w zakładce " Current Surveys "


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - Scoobyx - 30-03-2011 22:02

Właśnie co z tymi ankietami? Ja nie dostałem jeszcze żadnej. W "current surveys" też nie mam. Mam nadzieję, że jutro już dostanę jakąś. :/


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - Scoobyx - 31-03-2011 21:06

Kolejny dzień i nic...


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - ZbUjca - 02-04-2011 08:06

hehe 1 zł tylko Wink Tongue

regne się, zobaczymy jak często te ankiety dają

---------------------------------------------------------------------
Edit:
ale mam pytanko, w rejestracji nie ma Polski do wybrania, co daliście ?


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - Scoobyx - 02-04-2011 08:27

Ja dałem słowacje bo najbliżej Big Grin


RE: marketagen - Czyli jak zarobić klika dolców dziennie ;) - ZbUjca - 02-04-2011 14:16

;D dam na niemcy najwiekszy rynek, amm nadzieje ze tak to działa mniej więcej Wink