Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Lockerz LIVE - TV - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Lockerz LIVE - TV (/Temat-Zamkniety-Lockerz-LIVE-TV-2903)

Strony: 1 2 3 4


RE: Lockerz LIVE codziennie o 21:00 - Killian - 08-03-2010 22:43

Do wszystkich którzy myślą że się podlizuje otuż nie nie podlizuje się tylko gratuluje pomysłu i odwagi ponieważ nie wielu jest ludzi którzy umją zrobić live i tu mi chodzi nie tylko o umiejętność tylko o to że live w sesie nie jak Gracjan R. tylko live z prawdziwego zdarzenia . To jest moje zdanie !!! możecie się z nim nie zgadzać ale ja swego nie zmienię !!!
(aha i żeby dla jasności nie podlizuje się zresztą nie mam po co , co o range ?? Big Grin lol przestańcie Big Grin)


RE: Lockerz LIVE codziennie o 21:00 - Kilol - 08-03-2010 23:07

Zgadzam się z tobą.Wink
Fajnie to wyszło, chociaż na całość nie zdążyłem.


RE: Lockerz LIVE codziennie o 21:00 - Adik1818 - 09-03-2010 16:30

chłopaki(i dziewczyny) czy nie wiecie może co to za nuta co leci na "Lockerz LIVE" jako podkład
Ps. Pomysł po prostu super


RE: Lockerz LIVE codziennie o 21:00 - pawliszon - 09-03-2010 21:24

Ja miałbym sugestię do admina żeby live robić co jakiś czas bo po 1: rzeczywiście nie zawsze da radę codziennie, a po 2: codziennie wg nie dzieje się aż tyle rzeczy o których warto na już powiedzieć. Myślę, że takie co 2-3 dni podsumowanie dłuższe było by ok. No i oczywiście w dni kiedy coś ważnego wyskoczy, niecierpiącego zwłoki w przekazaniu to też Smile

A tak poza tym to uważam również za udany pomysł całe przedsięwzięcie.


RE: Lockerz LIVE codziennie o 21:00 - Magnus - 09-03-2010 21:26

Admin wszystko powiedziałeś jest spoko . . . Musimy wygrać restock Wink


RE: Lockerz LIVE codziennie o 21:00 - Admin - 09-03-2010 21:28

(09-03-2010 21:24)pawliszon napisał(a):  Ja miałbym sugestię do admina żeby live robić co jakiś czas bo po 1: rzeczywiście nie zawsze da radę codziennie, a po 2: codziennie wg nie dzieje się aż tyle rzeczy o których warto na już powiedzieć. Myślę, że takie co 2-3 dni podsumowanie dłuższe było by ok. No i oczywiście w dni kiedy coś ważnego wyskoczy, niecierpiącego zwłoki w przekazaniu to też Smile

A tak poza tym to uważam również za udany pomysł całe przedsięwzięcie.

o tym samym pomyślałem, jednak nei chciałem zawieść oczekiwania userów (w końcu obiecałemSmile) myśle że to bardzo dobry pomysł - mile była by widziana opinia innych userów czy ma to wogóle sens i czy nie gadam sam dla siebie Tongue


RE: Lockerz LIVE codziennie o 21:00 - Magnus - 09-03-2010 21:31

Tak zgadzam się też.Bo jak nie ma o czym mówić no to szkoda twojego czasu na live i on jest niepotrzebny .... Można zrobić że live będzie wtedy jak będą jakieś rzeczy do omawiania ..... Smile bo tak to nie ma sensu no dziś to był spoko Wink


RE: Lockerz LIVE codziennie o 21:00 - turbocwaniak - 09-03-2010 21:32

LIVE JEST SUPER!
Idealne dla 'zabieganych' , którzy ledwo mają czas do zmarnowania przy kompie, żeby być na bierząco.
Wchodzisz sobie po prostu o 21:00 i taki miły brodacz ci opowiada co się dziś działo na lockerz i
kiedy można się spodziewać restocka.
ŚWIETNY POMYSŁ! Hi-5! Big Grin


ps. Banan wszystkim! Huh


RE: Lockerz LIVE codziennie o 21:00 - Adik1818 - 09-03-2010 21:32

sam do siebie nie gadasz;p ja cie słucham. Rzeczywiście co 2 dni było by wiecej do przekazania więc chyba każdemu to odpowiada.
Ps. Zapisz sobie na kartce najważniejsze rzeczy do omówienia i nie nazywaj panów z Lockerz "dwoma pedałami" bo na pewno nie będzie restocku dla polaków


RE: Lockerz LIVE codziennie o 21:00 - Magnus - 09-03-2010 21:37

No bo oni słuchają twojego live i mają tłumacza i wszystko wiedzą co o nich mówisz i sądzisz to Ci bana jeszcze dadzą xD