Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Helper] Lockerz Captcha Helper v0.3 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.3 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym (/Temat-Helper-Lockerz-Captcha-Helper-v0-3-czyli-wszystkie-captche-Lockerz-w-jednym-28662)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - satan9 - 23-02-2011 21:32

Ja od siebie dodamze znalezienie to 1-2 minuty, a koszt skryptu to 3$ od autora a nie 15


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - djmichu - 24-02-2011 12:43

napisz mi na pw od kogo kupiłeś itpd to sobie kupie


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - Vesperus - 24-02-2011 23:24

Usuńcie ten temat. Jak lockerz zobaczy że coś takiego istnieje to już to działać nie będzie a wy robicie coraz większy hałas w okół tych skryptów. Aż tak bardzo wam zależy aby przestały działać ?


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - onlyone - 24-02-2011 23:35

Niby czemu ma przestać działać? Co najwyżej mogą zmienić id captchy, a to żaden problem


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - Bolt - 25-02-2011 00:04

Jasne bo jak usuniemy temat to się nie skapną, co oni, na nasze forum wchodzą?


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - C!tek - 28-02-2011 12:48

No i git^ ^ Kupiłem wreszcie ten skrypt do captch i od wczoraj wbijam ptz Tongue Koniec z kupowaniem captch i mozolnym zbieraniem na captchatrader Smile


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - onlyone - 28-02-2011 16:41

Tylko go teraz nie sprzedawaj tak jak to robiłeś z pewnym innym skryptem.
Jeśli pomyliłem Cię z kimś innym to sorry Smile


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - Morgoth2 - 28-02-2011 16:50

usuńcie ten temat. Koniec dziecinady -,-


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - Yanke$ - 28-02-2011 18:28

Dajcie link do kupna skryptu na górze, a resztę wyczyśćcie i będzie spokój.


RE: [Helper] Lockerz Captcha Helper v0.1 - czyli wszystkie captche Lockerz w jednym - djmichu - 28-02-2011 22:27

dajcie link do kupna skryptu !!