Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RESTOCK SHOPOWY już wkrótce! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: RESTOCK SHOPOWY już wkrótce! (/Temat-RESTOCK-SHOPOWY-juz-wkrotce-28385)

Strony: 1 2 3 4


RE: RESTOCK SHOPOWY już wkrótce! - ketrab - 11-02-2011 21:24

Tym, że do restocku shopowego wymagany jest taki "bilet", czyli zakup decala/UW lub jakiejkolwiek rzeczy w SHOPIE. Zazwyczaj temu restockowi towarzyszy większa i lepsza ilość nagród, a także mniejsze zainteresowanie użytkowników Lockerz. Czyli w skrócie, by się na niego dostać, musisz coś kupić na Lockerz Smile?


RE: RESTOCK SHOPOWY już wkrótce! - Monster - 12-02-2011 00:05

A więc nie wiem kiedy mam kampić, ostatnio przyszedł email w dniu co był restock shopowy ? O której godzinie był ostatnio restock ?


RE: RESTOCK SHOPOWY już wkrótce! - paskur - 12-02-2011 00:14

Monster
jutro tj z soboty na niedzielę
i ew. z niedzieli na poniedziałek

@ketrab, ja mam wrażenie, że na shopowych jest duzo mniej nagrod niz general, pozatym większośc obeznanych uzytkownikow ma dostep, tylko tych nie ogarow co i tak nic nie zamowia nie ma ;]


RE: RESTOCK SHOPOWY już wkrótce! - walus1222 - 12-02-2011 07:34

przygtowywuje sie ;D


RE: RESTOCK SHOPOWY już wkrótce! - Sławek26 - 12-02-2011 08:46

czeszkoSmile
powinni jeszcze robic restocki w nagrode za uzbierane ptz...czyli np jesli ktos uzbierał 100k ptz jest zakwalifikowany z innymi osobami co maja po tyle ptz, przynajmniej kazdy w koncu by sie doczekał jakiejs nagrody za swój trud i poswięcony czas Smile


RE: RESTOCK SHOPOWY już wkrótce! - Nayare - 12-02-2011 10:10

hmm... Slawek, tylko co za problem zdobyc chociaz te 25$?


RE: RESTOCK SHOPOWY już wkrótce! - tomko111 - 12-02-2011 11:11

Oczywiście. Na shopowym jest znacznie mniej nagród niż na generalu.


RE: RESTOCK SHOPOWY już wkrótce! - Sławek26 - 12-02-2011 15:33

(12-02-2011 10:10)Nayare napisał(a):  hmm... Slawek, tylko co za problem zdobyc chociaz te 25$?

na restockach cięzko bo wszyscy sie odrazu rzucają na paypala, a o lepszych nagrodach "cenniejszych" typu ipady macbooki mozna zapomniec...a osoby z chociazby lrc pro potrafia cos zgarnac w 10s to jakie ja mam szanse korzystajac ze skyptu javy do uzupełniania i z darmowego lrc?
do tego wszystkie nagrody co wygrałem czyli decalzy 2x 1x tshirt odyssa i 1x keg...to narazie tylko jedno potwierdzenie mi przyszło z lockerz,a nagrody zadnej nie otrzymałem...a ptz wzieło...w sumie pisałem juz o tym w jakims poscie
pzdr


RE: RESTOCK SHOPOWY już wkrótce! - paskur - 12-02-2011 15:36

ah slawek glupoty gadasz, lrc jest teraz lipny i java lepsza ;] a powiadomienie masz na ts


RE: RESTOCK SHOPOWY już wkrótce! - Sławek26 - 12-02-2011 22:00

(12-02-2011 15:36)paskur napisał(a):  ah slawek glupoty gadasz, lrc jest teraz lipny i java lepsza ;] a powiadomienie masz na ts

nigdy nie miałem lrc pro i nie miałem go okazji przetestować...a jave kiedys tutaj znalazłem do dzis wypełnia to korzystam ale to za wolno i tak...a co to ten ts??:>
pozdro