Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BetClick - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BetClick (/Temat-BetClick-25844)

Strony: 1 2 3 4


- JereManU - 18-03-2009 20:29

No ja mam 4 poleconych, dwóch nieaktywnych, a dwóch po 5 i 7 zakładów postawionych... A aby uzyskać bonus:
Cytat:Aby spełnić warunki zostania poleconym klientem, Twój znajomy musi zarejestrować się jako nowy gracz i nie może być wcześniej zarejestrowanym graczem BetClick. Polecony musi zarejestrować się w BetClick, wpłacić co najmniej 70 zł (20 €) oraz zawrzeć min. 10 zakładów sportowych o kursach powyżej 1.20, na różne zdarzenia posiadające co najmniej 3 możliwości. Wpłaty dokonane przez serwis Moneybookers NIE wliczają się do promocji. Zakłady LIVE nie są objęte promocją. Dopisanie osoby spełniającej warunki nastąpi po 24 godzinach o zawarcia ostatniego zakładu.



- Boro! - 18-03-2009 20:33

mogłeś mieć jednego aktywnego który by postawił 10 zakładów ale zapomniałeś o kimś :-D


- JereManU - 18-03-2009 20:37

Czekam na wypłatę z ECBarre i zbytnio środków płynnych nie mam... :-(


- JereManU - 09-04-2009 15:48

Otrzymałem ostatnio 40PLN za aktywnego poleconego - polecam, niewiele trzeba obracać z tego. Wypłaty z tego nie zlecałem jeszcze, bo próbuję dobić do jakiejś pokaźniejszej sumy.


betclic - mks22 - 10-04-2009 10:22

A jeśli ma mam konto na betclick założone na swoje dane, a chciałbym wypłacić pieniadze z tego bonusu na konto bankowe ojca to będą jakieś problemy?


- JereManU - 10-04-2009 10:28

Niestety w żadnym buku nie da się tak zrobić. Wpłacać często można z dowolnego konta, ale wypłacać trzeba na swoje dane. Ja we wszystkich bukach wypłacam na MoneyBookers.


- Sniechu - 10-04-2009 10:31

JereManU, a jeśli mam izzykonto to mogę go używać do transakcji z bukiem, czy się przyczepią, że konto dla niepełnoletnich? ;-)


- JereManU - 10-04-2009 10:33

Że to konto dla niepełnoletnich to się oni raczej nie dowiedzą, ale tak jak mówiłem, konto musi mieć te same dane co w buku, także na osobę pełnoletnią.


- mks22 - 10-04-2009 10:55

JereManU napisał(a):Niestety w żadnym buku nie da się tak zrobić. Wpłacać często można z dowolnego konta, ale wypłacać trzeba na swoje dane. Ja we wszystkich bukach wypłacam na MoneyBookers.

No to w takim razie pozostaje mi już tylko obstawianie w naziemnych bukach. Mam już założone konta u wszystkich najlepszych internetowych bukach na swoje dane a konta w banku nie mam i nie mam zamiaru zakładać. A danych u bukmacherów internetowych na dane ojca to się już chyba zmienić nie da. A dwóch kont na jedno IP to chyba też nie mozna mieć z tego co wiem więc nowego konta nie założę.


- JereManU - 19-07-2009 17:51

Dodam, że nadal płacą w bardzo dobrym tempie - ostatnio dwa razy dostałem kilkaset złotych w przeciągu kilku godzin, na konto MoneyBookers.