Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
REWOLUCYJNY REFBACK aż 99,9% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: REWOLUCYJNY REFBACK aż 99,9% (/Temat-REWOLUCYJNY-REFBACK-az-99-9-24197)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- Damien - 18-09-2008 18:02

1.Screeny z kont w buxach,
2.Screen, że właśnie userzy z takimi nickami mieli najwięcej klików.
Dodatkowo dodaj dowód wypłaty kasy.


- ReXXX - 18-09-2008 18:05

lolaszek napisał(a):1.Screeny z kont w buxach,
2.Screen, że właśnie userzy z takimi nickami mieli najwięcej klików.
Dodatkowo dodaj dowód wypłaty kasy.

1Wszystkie buxy ????? TO trochę potrwa
2Oczywiście dam


- JereManU - 18-09-2008 18:10

ReXXX, to czekamy, tylko po co pytasz się drugi raz jakie screeny chcemy? Przecież w pierwszym poście napisałem.


- ReXXX - 18-09-2008 18:17

[b:-|d77355346]JereManU[/b:-|d77355346], no dobra już dzisiaj mi się nie chce jutro dam

Nie dziw się że mam tylu poleconych jak w każdym z tych bux-ów kupiłem referków :-P


- Damien - 18-09-2008 18:23

mi się wydaje ze dzis nie dasz bo ich tak naprawde nie masz a do jutra masz sporo czasu na ich "podrobienie"


- ReXXX - 18-09-2008 18:28

lolaszek,
Przestań :cry:

NIe chce mi się teraz robić screnów i nie fałszuje ich
Moim userom podoba się oferta i nie zgłaszaj żadnych roszczeń.

Nie nie obrażaj mojej osoby
lolaszek napisał(a):do jutra masz sporo czasu na ich "podrobienie"

Jak jakiś uczestnik mojego reffbacku tęż myśli że wynik jest fałszywy prosze pisać dam odpowiednie dowody :?:


- JereManU - 18-09-2008 19:36

ReXXX napisał(a):Nie dziw się że mam tylu poleconych jak w każdym z tych bux-ów kupiłem referków :-P

W jednym z nich jestem Twoim upline i masz 0 klików. Jakoś nie wierszę, abyś miał tylu poleconych, gdyż po zarejestrowaniu się pode mną na drugi dzień wystawiłeś tę ofertę i masz liczbę poleconych nieodpowiadającą żadnej paczce, ani zsumowaniu ich.

ReXXX napisał(a):pisać dam odpowiednie dowody :?:

Czekamy.


- moody - 18-09-2008 19:54

[quote:-|8d05f8fd3="ReXXX"]NIe chce mi się teraz robić screnów i nie fałszuje ich [/quote:-|8d05f8fd3]

Mnie to nie dotyczy ale się wtrące: czy naprawdę zrobienie screena i wstawienie na forum to taki wysiłek dla kogoś kto siedzi przed kompem parę godzin dziennie? Nikt też nie potwierdził, że kase dostał
I jeszcze bym zwrócił uwagę na to, że cokolwiek byś robił nie masz szans wyjść na tym refbacku na +, a jakoś nie wierzę, że robisz to charytatywnie i jeszcze do tego dopłacasz


- ReXXX - 19-09-2008 16:18

moody napisał(a):a jakoś nie wierzę, że robisz to charytatywnie i jeszcze do tego dopłacasz

NIe oto mi chodzi wszystkie moie konta idą nie długo na spżedaż :-|


bux.bg już mam kupca


- makaj - 19-09-2008 16:23

Czyli praktycznie oszukałeś poleconych zmieniajac warunki umowy.

Przecież nowy właściciel nie będzie na pewno wypłacać 99,9% refbacku (a pewnie nic nie będzie płacić).