Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) (/Temat-Jak-skonfigurowac-tajemnicza-malpke-Greasemonkey-2411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - reedo - 28-02-2010 11:58

Sprawdza po prostu kto byl nienaturalnie szybki i tyle.


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Smoczysko - 28-02-2010 12:08

(28-02-2010 10:06)QoorChuck napisał(a):  
(28-02-2010 02:47)MyBijacz napisał(a):  Jak chcecie się pośmiać z ludzi to wejdźcie w zakładkę "Nagrody" i tam w temat pt "Wasze Wygrane - Darmowy Restock !". Popatrzcie w prawy dolny róg mozilli, jest taka małpka, jak jest na kolorowo to jest włączona jak szara to wyłączona, 80 % ma włączoną i zamówioną dzięki temu nagrodę. Ale też mówią że nie da się wykryć tej Małpki i że tylko tak napisali na Hallway'u żeby ludzi nastraszyć i żeby go nie używali. Ja tam myślę że to prawda Tongue

Dzięki, ze to zauważyłeś.

Screeny poszły do lockerz.

Sory, ale ciebie chyba zdrowo pok***iło :| Miałem na screenie włączoną małpkę, ale miałem wyłączone skrypty z lockerz. I co, wysłałeś screena i mam dostać za to bana? Przecież każdy może posiadać w przeglądarce co chce, byleby tego nie używał podczas restocku :|

Przepraszam, ale się zdenerwowałem. Na takich 'życzliwych'.

Poza tym na screenie przecież nie ma żadnych danych, więc jakie jest niby potwierdzenie że ten screen jest tego i tego użytkownika? pff..


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - QoorChuck - 28-02-2010 12:31

(28-02-2010 12:08)Smoczysko napisał(a):  
(28-02-2010 10:06)QoorChuck napisał(a):  
(28-02-2010 02:47)MyBijacz napisał(a):  Jak chcecie się pośmiać z ludzi to wejdźcie w zakładkę "Nagrody" i tam w temat pt "Wasze Wygrane - Darmowy Restock !". Popatrzcie w prawy dolny róg mozilli, jest taka małpka, jak jest na kolorowo to jest włączona jak szara to wyłączona, 80 % ma włączoną i zamówioną dzięki temu nagrodę. Ale też mówią że nie da się wykryć tej Małpki i że tylko tak napisali na Hallway'u żeby ludzi nastraszyć i żeby go nie używali. Ja tam myślę że to prawda Tongue

Dzięki, ze to zauważyłeś.

Screeny poszły do lockerz.

Sory, ale ciebie chyba zdrowo pok***iło :| Miałem na screenie włączoną małpkę, ale miałem wyłączone skrypty z lockerz. I co, wysłałeś screena i mam dostać za to bana? Przecież każdy może posiadać w przeglądarce co chce, byleby tego nie używał podczas restocku :|

Przepraszam, ale się zdenerwowałem. Na takich 'życzliwych'.

Poza tym na screenie przecież nie ma żadnych danych, więc jakie jest niby potwierdzenie że ten screen jest tego i tego użytkownika? pff..


Na większości tych screenów które wysłałem lockerz są Wasze loginy.

Wczoraj napisałem do nich o tym całym Greasomenkeys oraz samym skrypcie oraz zaproponowałem jak to mogą sprawdzić (jak by sami tego nie wiedzieli).

Owszem małpka o niczym nie świadczy ale mogą sobie sprawdzić danego delikwenta pod katem astronomicznej szybkości zamówienia nagrody.


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Leopard - 28-02-2010 12:49

Jednym słowem konfident :/. Wyżywa się teraz na innych, bo pewnie nie udało mu się niczego zamówić. Ale dobra, już czas skończyć tą dyskusję, bo ten temat jest od czegoś innego.


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - DonHoracy - 28-02-2010 13:17

No i co z tego jak pójdą/poszły jego screeny. Jak lockerz będzie miał zamiar banować za GM (małpke) to i tak zbanuje wszystkich bo ten skrypt JEST WYKRYWALNY. On modyfikuje jave więc idzie to wykryć. Jak będą rozdawać bany to nie ominie to nikogo Wink a wyzywanie od konfidentów jest zbędne bo jego maila dłuuuuugim łukiem obejdą. Ja zamówiłem wii bez jakiś małpek i się udało (oczywiście przy pomocy autofila)


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - MyBijacz - 28-02-2010 15:31

LOGIN aushahahaha Big Grin Co im z loginów, brawo dla ciebie młocie Big Grin I co jak sprzedasz 10 czy 15osób to załatwisz sprawę ? Big Grin Taki ludzi jest parę set tysięcy więc powodzenia Wink A poza tym to się nie podlizuj do Lockerz bo tylko na tym źle wyjdziesz... I tak za to nic nie dostaniesz, chyba był hallway o tym że nie można używać żadnych skryptów tylko Roboformy i Autofille Smile Więc tak czy siak jak mają banować to i tak to zrobią bez twojej zbędnej pomocy Tongue


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - reedo - 28-02-2010 17:03

Zaden konfident, oszukiwanie na stronie, na ktorej mozna zdobyc darmowe nagrody to frajerstwo i trzeba to tepic.


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Tech - 28-02-2010 17:50

reedo - fail, nawet admin używał tego programu xd

GM działa bardzo podobnie do autofilla, ale mimo wszystko jest to skrypt i ostatecznie wyłączyłem przed restockiem. Czas pokaże czy posypią się bany Wink


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - reedo - 28-02-2010 18:13

Mam nie pisac co o tym sadze tylko dlatego, ze uzywal tego Admin?


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Tech - 28-02-2010 18:16

Nie, mówię tylko, że nazwałeś admina i wiele innych osób "frajerami", podczas gdy używali oni programu bardzo podobnego do dozwolonego autofilla. Przecież to działa praktycznie tak samo, przy czym wyrównuje nam szanse z amerykanami, którzy nie muszą wybierać swojego państwa. Co innego gdyby ten proggram sam zamawiał nagrody i wypełniał captche - wtedy to już by było coś nie w porządku...