Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WSTRZYMANY (ADANDEL!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: WSTRZYMANY (ADANDEL!) (/Temat-WSTRZYMANY-ADANDEL-23470)

Strony: 1 2 3 4 5 6


.............. - Damien - 23-07-2008 14:32

Zaaktualizuj kliki itp.itd


- Kolekcjoner - 23-07-2008 20:13

Zaaktualizowane Wink


- Sniechu - 23-07-2008 20:14

Kolekcjoner, możesz już zlikwidować ten napis przerwa w klikaniu koło mojego nicku, ponieważ już wróciłem z "trzydniowych wczasów' i będę klikał codziennie :-P.

P.S.: Dużo Ci się już kasy w tej skarbonce uzbierało, uważaj, bo się przesypie Undecided


- Marszalll - 23-07-2008 20:39

Kolekcjoner, nie wiem czemu jak wszedłem przez twój link i chciałem sie zarejestrować to w nie było wpisanego polecającego a jak wpisałem ręcznie to pokazał sie jakiś błąd... :?:


- Kolekcjoner - 23-07-2008 20:55

http://adandel.com/?r=pzamecki

Przypuszczam, że jakiś błąd :-) Spróbuj zarejestrować się przez IE :-)


- JereManU - 23-07-2008 20:58

Zarejestrowany. Nick: JereManU


- Kolekcjoner - 23-07-2008 21:10

Potwierdzam, jutro dodam Cię do listy, bo lece spać i nie chcę mi się po prostu majstrować przy temacie :-)


- Marszalll - 23-07-2008 21:45

Nie da sie... :roll: to wygląda jakbym nie mógł byś twoim refkiem :lol:


- JereManU - 27-07-2008 20:20

Kolekcjoner napisał(a):Potwierdzam, jutro dodam Cię do listy, bo lece spać i nie chcę mi się po prostu majstrować przy temacie :-)

Czekam na dopisanie. :-P


- Kolekcjoner - 27-07-2008 20:24

Wybacz JereManU moje gapiostwo :]
Dodałem Cię do listy klikających i uaktualniłem statystyki :-)

O wcześniejszy refback po prosił pogrebniak oraz Paweł. Otrzymali pieniądze. Jednak ostrzegam, iż otrzymanie refbacku i poprzestaniu na klikaniu zakończy się albo banicją albo odszkodowaniem Wink

Oczywiście muszę dodać, że dzisiaj rano zleciłem wypłatę.