Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[nieaktualne narazie]Zrobię stronę internetową (html, css) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [nieaktualne narazie]Zrobię stronę internetową (html, css) (/Temat-nieaktualne-narazie-Zrobie-strone-internetowa-html-css-22886)

Strony: 1 2 3 4


- imatix - 23-06-2008 09:39

Wiem ze to gowno, tez urzywam mozilli caly czas.
Ale o to chodzi ze ta strona nie chce działać w niej>
A Tobie otwieraja się obrazki na niej?


- kactuzz - 23-06-2008 09:42

Nie wszystkie. A czemu to nie chce mi się analizować źródła.
Chłopcze ściągnij sobie wtyczkę do ff, która podkreśla błędy bo aż w oczy kole.

Ale tyle +, że widzę tam chociaż trochę div'ów Wink


- imatix - 23-06-2008 09:50

Ale czy widzisz cos takiego?
[Obrazek: 123.JPG]


- kactuzz - 23-06-2008 09:56

Nie.
Ale hehe :-> te monety na pierwszy rzut oka wyglądają jak stolec :arrow:

Odpuść sobie tą stronę.
Najlepiej ściągnij jakiś w miarę prosty szablon tableless i na tym oprzyj swoją stronę.
Nabierzesz trochę doświadczenia.


- imatix - 23-06-2008 11:30

Lol tylko na yoyo.pl tak się dzieje na innych np republika wszystko jest ok.......


- rafki - 23-06-2008 11:40

bez obrazy: robisz strasznie gowniaste strony. musisz sie jeszcze duzo pouczyc... zmien grafike na jakas nowoczesniejsza, nie kolaca w oczy, lekka i przyjemna. nie musi byc jaka wypasiona, ze tu pop-up, tu to, tu tamto... pocwicz sobie na przerabianiu theme'ow z phpfusion...

te monety wygladaja jak waclaw... xD


- imatix - 25-06-2008 08:06

Dobra bądzcie troche wyrozumialiTongue Dopiero sie ucze. A ten szablon sam robilem w gimpie, a to nie jest dobre nazedzie do robienia tego.

Tak w ogule ta strona http://www.whyformoney.yoyo.pl/ juz dziala calkiem Big Grin


- JereManU - 25-06-2008 11:02

Jak chcesz sprzedawać coś czego dopiero się uczysz? :-?

imatix napisał(a):A ten szablon sam robilem w gimpie, a to nie jest dobre nazedzie do robienia tego.

Mylisz się. GIMP do layoutów jest świetnym programem. Wiem to z własnego doświadczenia.


- sebus07 - 25-06-2008 18:10

W życiu bym taką stronę nie kupić za 10$ :-x i jeszcze z tą ostrą grafiką :evil2:


- imatix - 25-06-2008 19:31

Pisałem, że juz nie chce sprzedawacTongue