Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nintendo Wii - opłaca się brać ? (/Temat-Nintendo-Wii-oplaca-sie-brac-221)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Sharaku - 21-12-2009 20:14

Ja bym brał WII Tongue


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Ave - 22-12-2009 00:21

Wii jak dla mnie w pozadku konsola, tylko jak wiadomo jest malo do niej gier.... wiec jakbys chcial pograc sobie w cos innego bys musial wydawac pieniadze na nowe gry, albo zbierac PTZ.


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Obama - 22-12-2009 16:38

Możesz wziąć Wii i sprzedać i kupić sobie np. PS3, albo Xbox Dodgy


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Mathis K - 22-12-2009 16:44

zalezy jak chcesz tego uzyc jesli chodzi o sprzedaz to na pewno duzo zykasz ale ogolnie po kilku tygodniach sie nudzi bo moj kolega ma i niedawno wystawil na allegro


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - KaRMaN - 22-12-2009 17:02

Ps3 sie bardziej oplaca lepsze gry i grafika a wii sie szybko znudzi i raczej mało kto kupi na allegro wersje NTSC ;p


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - WojaS_PL - 22-12-2009 17:16

(22-12-2009 17:02)KaRMaN napisał(a):  Ps3 sie bardziej oplaca lepsze gry i grafika a wii sie szybko znudzi i raczej mało kto kupi na allegro wersje NTSC ;p
No wiesz, zawsze można konsole przerobić chipem WiiKey i wtedy nie ma obawy o zainteresowanie ;] Do tego cena też pójdzie wtedy w górę ;D


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Bielak - 22-12-2009 19:16

Jak sie ma z kim grac to wii jest naprawde swietnym wyborem Smile moze nie ma zbyt wielu tytulow dla hardcorowych graczy, ale wlasnie na imprezy, spotkania rodzinne lub ze znajomymi jest jak znalazl.


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - real - 26-12-2009 21:16

To takie pytanie jeszcze ode mnie albo nawet dwa:
1) Kupują ludzie to Wii?
2) Ile mógłbym wziąść za to z Lockerz na allegro.pl przypuśćmy?


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - cvx - 26-12-2009 21:23

(26-12-2009 21:16)real napisał(a):  To takie pytanie jeszcze ode mnie albo nawet dwa:
1) Kupują ludzie to Wii?
2) Ile mógłbym wziąść za to z Lockerz na allegro.pl przypuśćmy?

nie bardzo zobacz na allegro Smile a spokojnie możesz sprzedać na allegroszu to Wii


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - real - 26-12-2009 21:52

To nie bardzo chcą kupować a sprzedam spokojnie na allegro? Chyba sie nie zrozumielismy Smile. Daj jakies sprostowanie xD