Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Mam kilka pytań ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Mam kilka pytań ! (/Temat-Rozwiazane-Mam-kilka-pytan-2172)

Strony: 1 2 3 4


RE: Mam kilka pytań ! - Alcor - 25-02-2010 15:14

1. Chyba lutowej fali, a nie marcowej. Jak wiemy teraz odbędzie się ostatni restock, potem startuje oficjalna wersja lockerz.

2. Nie.

3. Pendrive kosztuje 40 ptz.

4. Tak, Ratchet&Clank ma karte 1gb, a Rock Band 4 gb.

5. W ptzplace.lockerz.com wyskoczy okienko logowania.

6. Około 3 tygodnie.

7.a.Z-listera otrzymujesz automatycznie kiedy masz zaproszonych 20 znajomych.

b. Dostaniesz od nich e-maila że wysłali Ci koszulke, pozostaje Ci tylko czekać, nic więcej nie zrobisz.


RE: Mam kilka pytań ! - VonValiar - 25-02-2010 16:06

7.B to nietrzeba nic im na maila pisać ?

1.Oficjalna Strona Lockerz.com czyli ?
5.A to to jest to fioletową jakąś karteczką ?

Czy to prawda że jutro jest darmowy Restock ?


RE: Mam kilka pytań ! - joke16 - 25-02-2010 16:09

Tak jutro jest darmowy restock, lecz nie znamy jego godziny, będzie ona niespodzianką.


RE: Mam kilka pytań ! - VonValiar - 25-02-2010 16:27

czyli on będzie dzisiaj przed północą czy po lub jutro przed czy po północy bo nierozumiem ;/


RE: Mam kilka pytań ! - Alcor - 25-02-2010 16:37

1.Pełna wersja lockerz, bo to co jest teraz to wersja beta.

5.Jest to normalny panel do zalogowania się. Tongue

7.b. Nic nie trzeba pisać.


RE: Mam kilka pytań ! - VonValiar - 25-02-2010 17:47

powtarzam pytanie :
czyli on będzie dzisiaj przed północą czy po lub jutro przed czy po północy bo nierozumiem ;/


RE: Mam kilka pytań ! - Alcor - 25-02-2010 17:51

Płatne 3 fale - 26 luty, godziny nocne
Darmowy restock - 26/27 luty godziny wieczorne/nocne


RE: Mam kilka pytań ! - hutek - 25-02-2010 20:43

Hej!
Jestem nowym użytkownikiem tego forum.
W lockerz zacząłem się bawić 3dni temu. Zaprosił mnie do tego znajomy.
Póki co uzbierałem 96 PTZ oraz zaprosiłem póki co 6 znajomych, lecz myślę, że szybko zwiększy się do to conajmniej 10.
W związku z tym, posiadam kilka pytań i mam nadzieję, że w tym serwisie znajdę odpowiedź.
Kiedy ,,oglądam" filmy na lockerzie, to mniej więcej raz na dwa, trzy filmiki, tuż po zakończeniu oglądania zamiast pojawić się okno z kodem do wpisania, wyrzuca mnie do strony logowania. To trochę komplikuje sprawę, czas zdobywania punktów wydłuża się. Po drugie - słyszałem coś o sklepie 24/7. Jeśli taki by powstał ( a jedynie on przytrzymuje mnie na stronie lockerz, bo nie liczę że w tych ,,falach" można dopchać się do interesującej nas nagrody), to czy oznaczałoby to, że nagrody będą dostępne cały czas, niezależnie od popytu? I podobno ma być więcej filmików itp do zwiększenia swoich punktów - czy trzeba się liczyć ze zwiększeniem wymogów punktów na nagrody?
Pozdrawiam!


RE: Mam kilka pytań ! - Alcor - 25-02-2010 21:06

1. Mi też się niekiedy tak dzieje, po prostu zobacz ten film drugi raz.
2. Sklep 24/7 ma powstać już niedługo, prawdopodobnie po lutowym restocku.
3. Nagrody będę dostępne ciągle, jednak ptz podobno będą służyły do obniżki ceny jakiegoś towaru, ale zobaczymy jak to będzie.
4. Lockerz oznajmił że będzie około 10 sposobów na zarabianie ptz, więc teraz tylko musimy poczekać aż spełnią te obietnice.
5. Nagrody zdrożeją 4x.


RE: Mam kilka pytań ! - VonValiar - 25-02-2010 21:13

lol niechcę żeby zdrożały nagrody Sad