Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BuxZone - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BuxZone (/Temat-BuxZone-20839)

Strony: 1 2 3


- mefistos - 02-02-2008 17:45

Ja też czekam na wypłate, wydaje mi się że nikt z nas się na nią nie doczeka. Mnie nawet w histori nie pojawiło sie zgłoszenie zamowienia wypłaty. Dla mnie ta firma to jedna wielka ściema :-x


- damian097 - 02-02-2008 17:57

nie znam dobrze angielskiego ale moglby ktos to przetlumaczyc?
All payments are made via PayPal and no other payment method is being used at this time. You must manually request for payment to be processed and it will be issued within 3 business days. You must accumulate at least $10 before payment will be issued.


- mefistos - 02-02-2008 18:02

Wszystkie wypłaty na PP musisz ja recznie zlecic i musisz miec 10$ by ją zlecic. Najciekasze jest to ze juz zadna firma PTC nie wypłaca na PP Undecided


- vere - 02-02-2008 19:56

już mi się nie widzi ta firma. Nom już prawie wszystkie firmy PTC nie wypłacają na PP Undecided


- zaglebiak - 15-02-2008 13:16

ja chcąc wypłacic 0,7 dolara uzyskuje taki oto komunikat

After you request for payment your account will be audited to make sure you aren't violating the TOS.
Your payment is being proccesed. Processing time: 2-5 working days.

wie ktos o co w nim chodzi ??


- DaGoor - 15-02-2008 13:18

Ta firma to SCAM... już dawno próbowałem wypłacić kase... cały czas wyskakuje taki sam komunikat że niby 2 do 5 dni żeby poczekać, a w Historii nic nie ma.


- zaglebiak - 15-02-2008 13:25

DaGoor dokładnie ja tez nie mam nic w historii


- mjs17 - 15-02-2008 13:51

podobnie jak ja i już w niej nie klikam bo szkoda czasu pewnie i tak nie będzie płacić


- Maciekorzysz - 16-02-2008 17:36

Jest na prawie wszystkich wiekszych scamlistach...


BuxZone - DDK - 05-08-2012 19:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.