Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AlertPay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: AlertPay (/Temat-AlertPay-20836)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- mjs17 - 28-01-2008 19:27

dl polaków jaczej nie ma takiej opcji zasilenia konta


- tomciozet - 28-01-2008 20:40

Jeśli dobrze wyczytałem ze stronki AlertPay, za miesiąc będzie można płacić w
AlertPay kartą płatniczą, tak, jak jest np. w PP. Co do doładowania konta z
polskiego banku, taka funkcja jest obecnie niedostępna dla naszego kraju.


- cinyrk - 29-01-2008 19:39

A czy jest jakaś okrężna droga żeby doładować konto AlertPay? Np. przez egold?


- zbigi20 - 30-01-2008 07:15

Może kogoś to zainteresuje napisałem email do banku Alertpay, i oto odpowiedz.
Acha pytałem co ma zrobić Polski Użytkownik który chce wypłacić pieniądze na polskie konto, i chce pozostać w ich banku.

Gdyby ktoś dobrze znał angielski może przetłumaczyć:

Hello Pozdrowienia,

Thank you for writing to AlertPay Customer Support. My name is Jay and I will be happy to assist you.
We do plan on offering a feature compatible with banks located in Poland.
Unfortunately I do not have an exact date as to when this will be available.
Once available however all members will be notified.

An AlertPay to E-gold transfer is available as a withdrawal option (processing time 1-2 business days). To withdraw your funds to e-gold please follow these steps:

1. Log into your account.
2. Click “Withdraw funds”
3. Click “E-gold”
4. Enter the requested information. When entering the amount you wish to add, you only need to enter the digits. Never write “$” or “USD”.
5. Be sure you complete all steps and Confirm.

E-gold transfers will be at the discretion of AlertPay. We do not sell E-gold,
funds within our E-gold account may be depleted, as they are funds transferred from other E-gold users.
We also reserve the right to decline E-gold withdraws request transactions for
security reasons. Verification of your AlertPay account before you perform E-gold withdrawals is required.

All members from all countries have a check withdrawal option available.
Checks are issued in US dollars (off of a US bank account) and cost $2.00
USD. Our checks are sent to the address on the user’s profile. To
request a check withdrawal please:
1. log into your AlertPay account.
2. Click Withdraw funds,
3. Click Check withdrawal.
4. Enter the requested information. When entering the amount you wish to add, you only need to enter the digits. Never write “$” or “USD”.
5. Be sure you complete all steps and Confirm.

Once the withdrawal transaction has been created your check is sent by regular mail within 1-2 business days. Delivery time is usually 1-2 weeks depending on where you live. *For members outside the US and Canada (for check clearing purposes) I suggest you verify with your bank if they will cash a check drawn of a US bank account, this will ensure there are no issues when you are depositing the check.

Godne uwagi jest to co pogrubiłem wynika z tego że mają plany aby można było przelewać na polskie konta, ale dokładnej daty nie znają jak będzie wiadomo dadzą znać.
Pozdrawiam.


- Krygierol - 30-01-2008 09:30

Maciekorzysz napisał(a):a jakie sa prowizje z egold na polski bank Sad
Masz tu dwa kantory E-Gold -> Polski Bank i sprawdź sobie ich oferty:

http://kantor.bank4gold.com/
https://kantor.focusfunds.pl/


- Vego06 - 31-01-2008 22:28

Ja mam takie pytanie czy za założenie tam konta płaci się coś ? czy za free ?


- cinyrk - 31-01-2008 22:34

Vego06 napisał(a):Ja mam takie pytanie czy za założenie tam konta płaci się coś ? czy za free ?
Założenie podstawowego konta jest free, na tej samej zasadzie jak w PayPal'u - jak chcesz rozszerzyć konto i uzyskać dodatkowe korzyści to musisz zapłacić.


- mrw111 - 01-02-2008 10:34

A ja mam takie pytanie..Czy jak z AlertPay wpłacimy kasę na E-Gold. To czy z E-Gold można kasę wpłacić na PayPal???? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź:-)


- Krygierol - 01-02-2008 10:59

Z tego, co ja się orientuję to nie ma żadnego oficjalnego kantora E-Gold ->PayPal. Ewentualnie na jakichś forach o zarabianiu musiał byś zgłaszać ofertę.


- cinyrk - 01-02-2008 13:50

Krygierol napisał(a):Z tego, co ja się orientuję to nie ma żadnego oficjalnego kantora E-Gold ->PayPal. Ewentualnie na jakichś forach o zarabianiu musiał byś zgłaszać ofertę.
Jakiego rodzaju ofertę? Na czym ona miałaby polegać?