Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz (/Temat-Refundacja-nagrod-czyli-pozbycie-sie-niewygodnego-problemu-przez-lockerz-18848)

Strony: 1 2 3


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - DonHoracy - 31-12-2010 14:05

Ja zamawiałem z dwóch kont, nie dostałem żadnego takiego maila Sad Nie wiem czy mnie przeoczyli, czy mail nie doszedł dlatego na wszelki wypadek wyśle odpowiedź b Big Grin


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - ketrab - 31-12-2010 14:45

Don Horacy, a nie pomyślałeś, że może dla Ciebie starczyło akurat tych nagródJerk?


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - paskur - 31-12-2010 14:46

Dokładnie tak jak banan mówi, to jest świetle dla nas i dla nich, ja nie dostałem maila ale napisałem do kathy czy jest taka możliwość i zobaczę czy się zgodzi


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - Bolt - 31-12-2010 15:19

Banan, nie mówię, że jest to złe rozwiązanie, jednak dostanę za Nano tyle pieniędzy ile bym dostał za sprzedaż starszej generacji w PL ^^ Rozumiem, że u nich są inne ceny, dlatego pozostaje się tylko z tym pogodzić


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - MotorniczyTramwaju - 31-12-2010 15:22

Bardzo mi się podoba Smile
Wolę 150$ za DSi, niż bujanie się z tym. I tak jestem 50 zeta do przodu bo w PL ta konsolka warta jest jakieś 400 zeta.

Zbieram na PS3 Tongue


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - Monster - 31-12-2010 15:37

A moja czapeczka ze Shopu dojdzie ? Dostałem potwierdzenie, ale w mojej skrzynce w PE jest cisza.


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - DonHoracy - 31-12-2010 17:10

(31-12-2010 14:45)ketrab napisał(a):  Don Horacy, a nie pomyślałeś, że może dla Ciebie starczyło akurat tych nagródJerk?

Nie pomyślałem, bo zamawiałem te rzeczy na koncie, które zniknęło z Lockerz, a mam dalej nadzieje na nagrody bo potwierdzenia jakieś mi na maila poprzychodziły. Wysłałem im maila z odpowiedzią B Big Grin Jak coś wyślą to się będę cieszył no a jak nie to mam nadzieję, że zobaczę moje nagrody już wkrótce.