Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! (/Temat-Zostales-oszukany-przez-KoGiego-lub-Pajde-WEJDZ-18746)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - DraQo^^ - 03-01-2011 13:55

sa w dziale Zdjęcia Użytkowników forum


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Royside - 03-01-2011 15:06

(02-01-2011 21:49)DraQo^^ napisał(a):  jeszcze mozna dac te foty jego z wiadrowaniem ! do prokuratury

Gościu spartolił , ale chcecie odzyskać swoje pieniądze a nie niszczyć mu życie , fakt , za fair to on się nie zachował , ale każdy kiedyś z tego wyrośnie. Dlatego zawsze należy dać drugą szansę człowiekowi , każdy popełnia błędy.

Nie to żebym był za ćpaniem , jestem wielkim przeciwnikiem , ale człowiek to człowiek.


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - ketrab - 12-02-2011 09:00

Kogi oszukał mnie na 30$, które dałem mu w zamian za konto lockerz 220kPTZ.

[email protected]
gg - 8888371


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - DDK - 12-02-2011 12:39

Skoro on Was kantuje to czemu nadal robicie z nim interesy !? Nie rozumiem tego.


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Bolt - 12-02-2011 12:43

Ja mam taką refleksję pewną, jak robicie interesy z typami z 1 postem to wysyłajcie nawet ten 1$ więcej ale jako towary - po tygodniu sprawę możecie przekształcić w roszczenie i gdy w ciągu 10 dni od jego otworzenia się ten "ciemny typ" że tak go nazwę, nie odezwie się, paypal zwróci wam pieniążki - tak odzyskałem swoją kasę Smile A co do tego dedek co piszesz, to nie jest tak łatwo kogiego dorwać, ma neo więc z bana na IP nici, lecz jest na tyle idiotą że loguje się na raz na 3-4 konta i bez problemu można go namierzyć - ale często już zdąży przeprowadzić transakcje


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Lubelak - 12-02-2011 20:56

usunięto


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - barteek_93 - 20-02-2011 09:51

O widzę że to lepszy naciągacz Smile
na innym forum miałem od niego kupić doładowanie wpłaciłem kase 13,45 (reszte miał dostać po otrzymaniu kodu), miało to się odbyć błyskawicznie i ucichł.
Frajerskie zachowanie bo w necie wielki cwaniak a w realu bałby się pewnie zwinąć głupiego batonika z marketu.
zgłaszałem to do oszustów na forum ale moderatorzy nic sobie z tego nie robili Tongue
sprawa jeszcze z listopada ;/

niestety nie mam już żadnych screenów z gg


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - kometix - 14-03-2011 14:47

Ja w sobotę zostałem oszukany przez tego użytkownika na kwotę 50 zł. Posługuje się nickiem Original. Czy jest jakaś szansa na odzyskanie tej kasy?


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Dominator - 14-03-2011 15:07

Może ktoś coś z tym zrobić ?


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - KoGi - 14-03-2011 15:52

Chyba cię pojebało kometix że cię oszukałem teraz każdy pisze na gg po 10 osób dziennie ze kogoś wychujałem aż zal się robi możecie się w końcu odpier... !!!