Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oobit - 10$ za samo KYC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Oobit - 10$ za samo KYC (/Temat-Oobit-10-za-samo-KYC-177481)

Strony: 1 2 3


RE: Oobit - 10$ za samo KYC - marclondonuk - 04-10-2024 16:55

Get Oobit zapłacił ktoś tym wogóle mi wypierdala jakieś błędy set a scren lock
in most cases your phone must be unlocked to pay
Wysłano
tak było za1razem za 2 enable app payments
[Obrazek: Screenshot-408.png]


RE: Oobit - 10$ za samo KYC - Parotkin - 04-10-2024 21:57

@marclondonuk no tak bo musisz pozmieniać ustawienia w telefonie aby płacić. Było to już poruszane w tym temacie to sobie odszukaj na pierwszej albo drugiej stronie. Ewentualnie tutaj masz opisane to z obrazkami: https://forsawsieci.pl/oobit-bonus-10-za-samo-zalozenie-konta-i-kyc/

Musisz mieć blokadę telefonu pinem, hasłem kropkowym, odciskiem palca albo facelockiem to był twój pierwszy problem, który rozwiązałeś. Terz musisz zmienić ustawienie apki aby płatność była pobierana z niej kiedy jest otwarta.


RE: Oobit - 10$ za samo KYC - Deco97 - 07-10-2024 01:18

Mogę komuś wysłać moje 10 usdt jako do kontaktow i przeleje mi ktos na revoluta lub poda blika ?
Niestety mam problem i pokazuje, ze mojego nfc nie akceptuje stąd taka propozycja. Może ktoś dobry pomoże ?


RE: Oobit - 10$ za samo KYC - vky - 07-10-2024 15:59

(07-10-2024 01:18)Deco97 napisał(a):  Mogę komuś wysłać moje 10 usdt jako do kontaktow i przeleje mi ktos na revoluta lub poda blika ?
Niestety mam problem i pokazuje, ze mojego nfc nie akceptuje stąd taka propozycja. Może ktoś dobry pomoże ?

Kilka postów wyżej jest rozwiązanie problemu z kompatybilnością NFC.


RE: Oobit - 10$ za samo KYC - Parotkin - Wczoraj 08:35

Pozostały 3 dni do zakończenia i rozdania Airdropa. Możliwe, że jest to również data zakończenia rozdawania przez Oobit darmowego bonusu na start! Kto jeszcze nie skorzystał, zapraszam! Wink