Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? (/Temat-Zamkniety-Czy-jestes-zadowolony-ze-swoich-wygranych-na-Lockerz-17735)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Torresinio - 18-12-2010 13:43

Ponad 100 $ z paypaliWink + Kubek i termosBig Grin pierwsze restockiBig Grin ... ostatnio gierka Na Ds... Wieć nawet nawetSmile mogłoby być lepiejWink ale i tak jest dobrze...Big Grin


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Xanthi - 18-12-2010 13:55

A ja jestem zadowolony... Smile Ponad 100$ z PayPal'i, Netbook HP, prawdopodobnie PSP też... Całkiem nieźle Wink


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Lubelak - 18-12-2010 14:33

zarobiłem z 1600zł więc tak


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - krysia9545 - 21-12-2010 09:46

A ja jestem na lockerz prawie rok... I kurde jeszce nic konkretnego nie zdobyłem. Nie wiem o co chodzi, mam pecha. Staram się, niekiedy całymi dniami filmiki oglądam. Ale dupa... Może kiedyś ;p


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - savaci - 28-12-2010 20:25

No niestesty na lockerz jestem od stycznia i nic nie zgarnalem Sad Byłem na 100% restocków generalnych... Ostatnio kupiłem sobie lrc i też nic nie wygrałem. Mam wielkiego pecha co do lockerz ;/


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - szamanek - 30-12-2010 18:06

Nie ! Lockerz to SCAM ! Nie wygrałem ani jednej nagrody od maja '10 !


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - TheNumber348 - 30-12-2010 20:39

A ja od pazdziernika '09 zdobylem:
- PSP Rock Band Bundle
- 75$
- Skin Iphone
Potwierdzono, ale jeszcze nie dostarczono:
- Koszulka Odyssa
- PES 2011 PSP
Wygrałem, ale jeszcze nie potwierdzono:
- Xbox 360

Ostatnio na restocku byłem blisko PS3, a na restocku, gdzie usuneli kapcze byłem na Wii, ale czekałem na obrazek z kodem...


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Szyna - 31-12-2010 00:42

Absolutnie nie jestem zadowolony


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - nothing - 31-12-2010 13:31

Ja tam narazie nic nie wygrałem, ale jestem na lockerz około 2 tygodnie Jerk2


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Yanke$ - 01-01-2011 17:04

Uwazam, ze lockerz to scam mimo wszystko Smile osoby, ktore olaly lockerz na pewno beda wiedzialy, o co mi chodzi. Smile kiedys kiedy to slyszalem myslalem ' hello? o co im chodzi? przeciez lockerz wysyla nagrody '. A teraz wiem jak to stwierdzenie jest sluszne.

Jezeli teraz tego nie rozumiesz to moze kiedys. Wink


ODP:. Nie jestem.