Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Finbee 10€ + 10€ za polecenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Finbee 10€ + 10€ za polecenie (/Temat-Finbee-10%E2%82%AC-10%E2%82%AC-za-polecenie-177027)

Strony: 1 2 3


RE: Finbee 10€ + 10€ za polecenie - kamciono5 - 27-05-2024 18:52

(27-05-2024 18:08)milosz998 napisał(a):  Aha xD Fajnie, akurat dzisiaj mi zaliczyli wszystko i zainwestowałem ostatnie 5 euro xDDD

Ale z tego co widzę to 14,91 euro udało mi się wypłacić na revolut, ciekawe czy dojdzie. No i może te 5 euro, które zainwestowałem jeszcze podciągną.

Jak zleciłeś wypłatę to na pewno dojdzie, a te 5 euro dostałeś przed zmianą warunków czy po ?


RE: Finbee 10€ + 10€ za polecenie - milosz998 - 27-05-2024 21:05

A nie wiem Big Grin dostałem je dziś dopiero chyba w południe.. zobaczymy co.to będzie Wink



EDIT. Udało się normalnie pożyczkę sprzedać praktycznie od strzała na second market i już leci na revoluta hajs.
Wpłacone 10 euro, zarobione 19 (co prawda kilka dni czekania, ale roboty 10-15 minut).

Dzięki i powodzenia życzę Wink


RE: Finbee 10€ + 10€ za polecenie - Parotkin - 28-06-2024 07:56

mam poleconego, który założył konto przed zmianą warunków ale nei zdeponował nic. Coś go podkusiło i tydizeń temu przelał na Finbee jakieś 0,15$. Odblokowało mu cały bonus, który po zainwestowaniu i odsprzedaniu mógł normalnie wypłacić na konto. Nie wierzyłem dopóki mi nie przesłał screenów z historii transakcji. Ciekawa sprawa, gość wygrał życie na grube eurosy.


RE: Finbee 10€ + 10€ za polecenie - Czachy - Dzisiaj 07:03

(28-06-2024 07:56)Parotkin napisał(a):  mam poleconego, który założył konto przed zmianą warunków ale nei zdeponował nic. Coś go podkusiło i tydizeń temu przelał na Finbee jakieś 0,15$. Odblokowało mu cały bonus, który po zainwestowaniu i odsprzedaniu mógł normalnie wypłacić na konto. Nie wierzyłem dopóki mi nie przesłał screenów z historii transakcji. Ciekawa sprawa, gość wygrał życie na grube eurosy.
Chyba to byłem nawet ja. Jeszcze 3 poleconych założyło konto z mojego polecenia i zgarnąłem kolejne parę euro (po 10 za osobę).


RE: Finbee 10€ + 10€ za polecenie - BONZAI21 - Dzisiaj 09:46

To mozna jeszcze zgarnac czy promka nieaktywna?