Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Remitly - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Remitly (/Temat-Remitly-174499)

Strony: 1 2 3


RE: Remitly - Zarabiacz321 - 29-08-2022 18:21

Ciekawe czy to zalicza jako nowa promocja czy ta sama , bo mozna te same karty wtedy robic, sprawdzał ktos?


RE: Remitly - Maksym27 - 29-08-2022 20:18

(27-08-2022 22:48)Zarabiacz321 napisał(a):  Bo mozna robic dziesiatki kombinacji, z karty na karte i na zmiane, na konto, tylko dane wysylajacego musza byc inne.

Patent polegał na jednorazowych kartach wirtualnych gdzie mozna było nabić ich setki, np w Revolut.

Nikt się nie pochwalił tym patentem, ale na przyszłość dobrze wiedzieć


RE: Remitly - milosz998 - 14-09-2022 10:08

Dajcie spokój z tym serwisem.

Przesłałem wczoraj 100 euro przez kartę debetową mbank na mojego revoluta i chyba z 10 maili dostałem że jest problem z transakcją. Chcą jakiś dokument żeby wysłać, ale nigdzie nie jest napisane jaki xD Jak pytam na czacie to chłop ciągle mówi, że potrzebuje dokument, ale jaki dokument to już nie ma szans od niego wyciągnąć. Anulowałem ostatecznie przelew no i straciłem na przewalutowaniu.