Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do 500$ od Binance! Nowe Mystery Boxy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Giełdy Kryptowalut (/Forum-Gieldy-Kryptowalut-461)
+--- Wątek: Do 500$ od Binance! Nowe Mystery Boxy! (/Temat-Do-500-od-Binance-Nowe-Mystery-Boxy-173423)

Strony: 1 2 3


RE: Do 500$ od Binance! Nowe Mystery Boxy! - cidd3n - 22-01-2022 16:17

(22-01-2022 15:43)siudzin napisał(a):  promka się już skończyła?

Tak, po promocji. Na moim profilu znajdziesz aktualne apki.


RE: Do 500$ od Binance! Nowe Mystery Boxy! - niepytajczemu - 24-02-2022 23:25

gówienko wielkie. oni tam daję na otarcie łez jakos po 2-3 dolary więc starczy na jakiegoś małego hamburgerka z mcdonalds. Nie opłaca sie nakręcać ludzi na polecanie binance


RE: Do 500$ od Binance! Nowe Mystery Boxy! - olesya - 13-12-2022 10:11

(24-02-2022 23:25)niepytajczemu napisał(a):  gówienko wielkie. oni tam daję na otarcie łez jakos po 2-3 dolary więc starczy na jakiegoś małego hamburgerka z mcdonalds. Nie opłaca sie nakręcać ludzi na polecanie binance

Nie powinieneś tego mówić. Nie zawsze dają ci dokładnie 2 lub 3 dolary. Kiedy się zapisałem, dali mi 10 dolarów. A samo Binance nie jest złe, można tam zarobić dobre pieniądze. Dodatkowo nie mają problemów z wypłatą, a sama wymiana jest bardzo uczciwa, nie ma oszustw, wszystko jest czyste. Wiele osób na całym świecie korzysta z Binance, więc nie należy myśleć o nim zbyt źle.


RE: Do 500$ od Binance! Nowe Mystery Boxy! - kopolko123 - 06-01-2023 12:37

(13-12-2022 10:11)olesya napisał(a):  
(24-02-2022 23:25)niepytajczemu napisał(a):  gówienko wielkie. oni tam daję na otarcie łez jakos po 2-3 dolary więc starczy na jakiegoś małego hamburgerka z mcdonalds. Nie opłaca sie nakręcać ludzi na polecanie binance

Nie powinieneś tego mówić. Nie zawsze dają ci dokładnie 2 lub 3 dolary. Kiedy się zapisałem, dali mi 10 dolarów. A samo Binance nie jest złe, można tam zarobić dobre pieniądze. Dodatkowo nie mają problemów z wypłatą, a sama wymiana jest bardzo uczciwa, nie ma oszustw, wszystko jest czyste. Wiele osób na całym świecie korzysta z Binance, więc nie należy myśleć o nim zbyt źle.

Owszem, ale lepiej ludzi poinformować ile realnie mogą wyjąć zamiast mydlić oczy tym 500$ Jerk