Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Giełdy Kryptowalut (/Forum-Gieldy-Kryptowalut-461)
+--- Wątek: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! (/Temat-CoinSmart-Zdobywaj-darmowe-BTC-dzieki-quizom-171651)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - Jessy89 - 27-07-2021 08:33

Chłopaki a qizy z innych giełd robiliscie
Bitpanda quzi beginer za nic nie umie zaliczyć. Kto pomoze


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - Behaviorakles - 29-07-2021 18:00

Oni w kulki lecą, najpierw o poniedziałku piszą, później środa, a teraz, że następny wtorek Cool


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - SkylineR34 - 29-07-2021 18:07

Ja na wypłatę XLM czekam już prawie tydzień...
Cały czas pending i pending.
Na wypłate fiatów też pamiętam długo czekałem, ale żeby crypto, które idzie 1min tyle wysyłać...


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - mazarini - 29-07-2021 18:16

@[SkylineR34] Za długo czekasz... w potwierdzeniu przelewu na mailu masz, że wypłaty krypto powinny być przetworzone do 24h od zlecenia -> W takim przypadku od razu po tych 24h wchodzisz po prostu na livechat i zgłaszasz problem, który rozwiązują od ręki

@[Behaviorakles] Zgadza się, mają rozbieżności w przyznawaniu tych satoshi, ale finalnie tak czy siak lądują na koncie - jeśli czekasz za długo, to powtórz quiz jeszcze raz, to zawsze może przyspieszyć nieco proces Smile


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - Jolalola55 - 30-07-2021 11:49

Ja na głównej stronie mam status wypłaty "Failed" jak wchodzę na Eos bo to wypłacałam jest "Pending"
i niby te Eos ciągle mam na koncie ale jak daje wypłatę to jest 0 :] no ciekawe czy sie uda te grosiki wypłacić


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - Behaviorakles - 30-07-2021 16:29

Przed chwilą dodali za quiz.

[Obrazek: 6-25.png]

Ale marszczyłem bułe na live chacie, więc polecam to robić. Cool


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - Masterek - 16-08-2021 23:59

są nowe quizy, ma ktoś odpowiedzi?


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - SkylineR34 - 17-08-2021 09:01

Nowe quizy:
Kod:
*What Is Tokenomics?
1 polygon
2 utlity token
3 no

*Top 3 Simplest Crypto Trading Strategies
1 the asset is overpriced
2 the 50 day SMA crosses over the 200 day SMA
3 Break 100$ into smaller batches and invest regularly at a fixed time

*Introduction To Japanese Candlestick Patterns
1 The Open is at the bottom and the Close at the top.
2 incorrect
3 doji

Edit:
Ale chyba tam błąd jest w 3 pytaniu i odp 1 według mnie 'open is at top and close at bottom'.


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - mazarini - 17-08-2021 17:56

Zrobiłem przed chwilą nowe quizy i w zasadzie wszystko jest okej w poście od @[SkylineR34] Wyjątek to faktycznie odp na pierwsze pytanie ostatniego z quizów. 'The Open is at the top and the Close at the bottom.' to prawidłowa odpowiedź. Post główny zaktualizowany Smile


54$ od Coinsmart za rozwiązanie quizów - miron830 - 17-08-2021 21:24

Za rozwiązanie 23 quizów 54$ do zgarnięcia. Przy wypełnianiu quizu podaj swoje imie i nazwisko oraz email z Coinsmart.

Link do Quizów.
https://www.coinsmart.com/blog/smartrewards-learn-and-earn-sats/?fbclid=IwAR2EO_d8V5g0KwgCohuvz8kkw_NZ5OPTUAXzho-7ckHA6f7kl1OO4hMtZY8

Link do odpowiedzi.
http://ntpd.eu/VLLvv/?fbclid=IwAR2IQO8LA_UGw2q224TZ_d1B_7NYpYnUdaow7d5UPU9ZaYKhfI0tBx5LLQo

Nie masz jeszcze konta to zapraszam do założenia

Czysty link
https://crypto.coinsmart.com

Nagrody wysyłane co tydzień w poniedziałki na nasze konta Coinsmart.