Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Znana i lubiana promocja. 15€+ refback. Proszę o kontakt!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback. Proszę o kontakt!! (/Temat-Znana-i-lubiana-promocja-15%E2%82%AC-refback-Prosze-o-kontakt-171472)

Strony: 1 2 3 4


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! - xmazzi - 24-04-2021 15:12

pw Big Grin


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! - dexter2 - 25-04-2021 14:38

pw jak aktualne


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! - frozen50 - 26-04-2021 16:17

Podeslesz?


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! - Aliniow - 28-04-2021 21:14

Aktualne? Jak coś to priv


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! - marclondonuk - 29-04-2021 20:37

Instr i ref na priv poproszę


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! - siudzin - 04-05-2021 19:42

priv proszę


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! Ważne info!! - zenektomczyk - 05-05-2021 05:41

Witam, proszę wszystkich którzy skorzystali z oferty o wiadomość PW wraz z mailem, którego użyliście do rejestracji (Kilku osób sobie nie zapisałem). Wypłacę refback z góry. Niestety od soboty nie będę dostępny przez min. 3 miesiące na forum, prawdopodobnie zgłoszę prośbę o całkowite zamknięcie konta.

Nikt nic ze mną nie stracił, za Wirex też place z góry żeby być że wszystkimi fair. Mam nadzieję że nikt nie poczuje się oszukany udziałem w tej promocji (każdy będzie na plus), czasami w życiu nawet miesiąc do przodu nie da się wszystkiego przewidzieć...

Proszę o wyrozumiałość i jak tylko mogę przez 3 dni pomogę, również postaram się zorganizować pomoc z późniejsza wypłatą bonusu dla osób którzy korzystali bez wkładu własnego.

Pozdrawiam


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! Ważne info!! - 12nowek - 05-05-2021 09:04

Napisałem


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback, również bez wkładu własnego! Ważne info!! - malpa2 - 05-05-2021 17:34

Szkoda że opuszczasz forum, bo zawsze z refbackami było wszystko ok, a już niedługo wypłacą z cakedefi (u mnie 7 czerwca). Może jednak nie usuwaj całkowicie konta i uda Ci się wrócić Wink


RE: Znana i lubiana promocja. 15€+ refback. Proszę o kontakt!! - zenektomczyk - 06-05-2021 20:31

Jeśli z kimś się jeszcze nie rozliczyłem proszę o kontakt.