Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouGov - ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: YouGov - ankiety (/Temat-YouGov-ankiety-169325)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: YouGov - ankiety - jmarti4 - 30-11-2020 18:38

A teraz moje konto zostało zablokowane, jakimś "dziwnym trafem" akurat gdy brakowało mi jednej ankiety do nagrody.


RE: YouGov - ankiety - chincyk - 01-12-2020 09:48

a może przyłapali cię na kliknięciu w pytanie kontrolne? a ostatnio w kilku były takie pytania...


RE: YouGov - ankiety - Mobito - 01-12-2020 14:57

ja też mam konto zablokowane, dzisiaj po zalogowaniu to zobaczyłem.


RE: YouGov - ankiety - jmarti4 - 24-12-2020 22:27

chincyk- wątpię, od dawna żadne ankiety mi nie przychodziły
jak juz mówiłam, przestały przychodzić jak brakowało mi jednej do nagrody, więc to raczej ich zagranie, żeby nie płacić
Na emaile nie odpisują


RE: YouGov - ankiety - mpzero - 25-12-2020 00:15

Ja od dawna nie mogę się zalogować na konto. Wpisuję maila i wyskakuje informacja,że został wysłany kod do logowania. Kod przychodzi po kilkunastu minutach i po wpisaniu go wyskakuje informacja, że jest nieważny. Pisałem do pomocy,ale brak odzewu. Miał ktoś podobny problem? Jak czasem przyjdzie jakaś ankieta to mogę ją wypełnić i po jej zakończeniu widzę stan punktów i całą resztę funkcjonalności. Z wypłacalnością panelu nie ma problemów, bo już dwa razy realizowałem bony Allegro na 100zł. Niestety ostatnimi czasy posucha.


RE: YouGov - ankiety - Owl_ - 25-12-2020 00:29

(25-12-2020 00:15)mpzero napisał(a):  Ja od dawna nie mogę się zalogować na konto. Wpisuję maila i wyskakuje informacja,że został wysłany kod do logowania. Kod przychodzi po kilkunastu minutach i po wpisaniu go wyskakuje informacja, że jest nieważny. Pisałem do pomocy,ale brak odzewu. Miał ktoś podobny problem? Jak czasem przyjdzie jakaś ankieta to mogę ją wypełnić i po jej zakończeniu widzę stan punktów i całą resztę funkcjonalności. Z wypłacalnością panelu nie ma problemów, bo już dwa razy realizowałem bony Allegro na 100zł. Niestety ostatnimi czasy posucha.

Problem w Twoim przypadku polega na tym, że kod przychodzi dopiero po kilkunastu minutach.
A kod logowania w YouGov dosyć szybko traci ważność.

Na moim koncie YouGov nie ma takiego problemu - otrzymuję kod logowania błyskawicznie, max w kilka minut od wpisania adresu e-mail do okienka logowania.
Bezproblemowo mogę się zalogować.


RE: YouGov - ankiety - mpzero - 25-12-2020 01:06

(25-12-2020 00:29)Owl_ napisał(a):  Problem w Twoim przypadku polega na tym, że kod przychodzi dopiero po kilkunastu minutach.
A kod logowania w YouGov dosyć szybko traci ważność.

Na moim koncie YouGov nie ma takiego problemu - otrzymuję kod logowania błyskawicznie, max w kilka minut od wpisania adresu e-mail do okienka logowania.
Bezproblemowo mogę się zalogować.

Rozumiem. Ciekawe skąd wynika to opóźnienie. Czekałem już kilka razy na kod wisząc ciągle na mailu i zawsze przychodzi za późno.


RE: YouGov - ankiety - malgosia960 - 30-12-2020 12:30

Dużo trzeba wypełnić ankiet żeby zdobyć ten bon 100 złotowy.


RE: YouGov - ankiety - Limidos29 - 30-12-2020 12:39

(30-12-2020 12:30)malgosia960 napisał(a):  Dużo trzeba wypełnić ankiet żeby zdobyć ten bon 100 złotowy.

Ja osobiście większość ankiet jakie dostaje to za 50pkt A czas ich wykonania to średnio 5min. Więc trochę trzeba.


RE: YouGov - ankiety - krychap - 23-06-2021 18:23

Wypłacił ktoś już ?
Zleciłem wypłatę ale czekam tydzień .
Max jest napisane 4 tygodnie więc zobaczę