Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(nie)pewne typy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: (nie)pewne typy! (/Temat-nie-pewne-typy-169284)

Strony: 1 2 3


RE: (nie)pewne typy! - Makabrycy - 07-10-2020 00:36

zakładaj jakiś kanał na telegramie albo na discodzie Smile


RE: (nie)pewne typy! - Dermonn - 07-10-2020 10:36

Czuje sie hmm.. okradziony przez Millonarios na 1,4k. Angry Było 2:0 dla Tolimy i goście mieli DWA karne które wykorzystali, mecz zakończył się remisem. Szkoda, było naprawdę bardzo blisko.

(07-10-2020 00:36)Makabrycy napisał(a):  zakładaj jakiś kanał na telegramie albo na discodzie Smile

Nie rozumiem w sumie po co, kiepską skuteczność mam ostatnio niestety. Jak wróci dobra passa to pomyśle nad tym, ale póki co chyba nie widze takiej potrzeby. No chyba, że jakoś rozwiejesz moje wątpliwości. Big Grin


RE: (nie)pewne typy! - Dermonn - 07-10-2020 16:02

Tak gram dziś.

[Obrazek: frV8zSx.png]

post na dzisiejsze LIVE

KFUMs BK - Hvidovre IF
+1,5 bramki w meczu

@2.10
+++ Smile

Szwajcaria - Chorwacja
+2,5 bramki w meczu

@1.83
+++ Smile


RE: (nie)pewne typy! - Dermonn - 08-10-2020 08:21

Główny kupon na minus, dwa zakłady live z kursami 2.10 i 1.83 na plus. Smile Pod tym postem bede dodawał dzisiejsze propozycje, stay tuned. Wink

PREMATCH/LIVE:

Suning - G2 Esports (Esport - LOL Worlds 15:00)
G2 Esports

@1.95
--- Sad G2 bardzo strollowało, przewaga w goldzie była żadna, a dali sie tak łatwo pokonać. Mam teorie, że zrobili to, żeby Liquid nie wyszło z grupy ale tego sie raczej nigdy nie dowiemy.


Team Liquid - Machi Esports (Esport - LOL Worlds LIVE)
Liczba zdobytych uśmierceń +25.5

@1.75
+++ Smile

Quindio - Leones
Obie strzelą

@2.20



RE: (nie)pewne typy! - Dermonn - 11-10-2020 16:48

Francja - Portugalia
Francja

@2.32



RE: (nie)pewne typy! - Dermonn - 20-10-2020 10:10

Siema, dawno mnie tu nie było. Big Grin Po przerwie wracam do Was z serią od 100 do.. no właśnie, myślałem o ok. 3 tysiącach i myślę, że jest to osiągalne. Cały sens polega na tym, że po wygranym kuponie całą wygraną stawiam dalej. (maksymalnie 3 zdarzenia na kuponie) Zaczynamy tak:

[Obrazek: RNPykKG.png]

Powodzenia i zieloności Wink