Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Więcej Generali ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Więcej Generali ! (/Temat-Wiecej-Generali-16821)

Strony: 1 2 3


RE: Więcej Generali ! - Nayare - 22-11-2010 16:55

[UP] Znajac lockerz, bedzie chcialo jak najszybciej zamazac "white screen" jaki u wiekszosci zostal w glowach uzytkownikom po ostatnim generalu.

paskur napisał(a):SHOPpers/UW redemptions are for all who buy from SHOP and get UW.

Mam nadzieje, że powinno być tutaj or a nie and
Oczywiscie - to zdanie mozna inaczej interpretowac, ale na 99% chodzi tu o pozytywne dla nas znaczenie:-)

(21-11-2010 22:32)Wojtas100 napisał(a):  Taki błąd w tytule.
powinno być
"Więcej Generali"
Widze, ze Kogi juz zmienil nazwe tematu, dzieki, male niedopatrzenie (wakeupBig Grin)


RE: Więcej Generali ! - Mlody666 - 22-11-2010 20:14

Coś mi się to zbyt piękne wydaje żeby było prawdziwe. Zwłaszcza że ostatnio nawet bez UW łatwo natrzepać PTZ więc zgarnięcie czegoś na generalu bez podniesienia cen będzie graniczyło z cudem - każdego będzie stać na iMaca Tongue


RE: Więcej Generali ! - Tech - 22-11-2010 20:48

(22-11-2010 20:14)Mlody666 napisał(a):  Coś mi się to zbyt piękne wydaje żeby było prawdziwe. Zwłaszcza że ostatnio nawet bez UW łatwo natrzepać PTZ więc zgarnięcie czegoś na generalu bez podniesienia cen będzie graniczyło z cudem - każdego będzie stać na iMaca Tongue

Nie wiem czy zauważyłeś, ale tak już jest od kilku miesięcy ;x


RE: Więcej Generali ! - Athemis - 22-11-2010 21:17

Teraz tylko czekać. Lockerz <3

;d


RE: Więcej Generali ! - Nayare - 22-11-2010 22:08

[Obrazek: Kathy_Letter_Holidaze.jpg]
Miłego czytania! Ten obrazek wszystko potwierdzaSmile Jak ktos czegos nie rozumie, niech napisze tutaj - chetnie odpowiemWink

Lockerz napisał(a):Auctions is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit.

Thanks, The Lockerz Team

Juz sie zabrali do robotySmile