Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AAmusic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: AAmusic (/Temat-AAmusic-165400)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: AAmusic - lidero - 01-12-2019 22:20

od wczoraj widze dużą różnice w przyroscie punktów(oczywiscie na plus) dzieki działaniu na dwóch platformach przez 18 godzin dziennie,wiec Macie łatwiej juz na starcie
przez pierwsze dwa tygodnie działalem tylko na samym spotify, szlo bardzo powoli,ale bonusy podbijaja,tu trzeba cierpliwosci,a ciezko o nia gdy wiesz jak cisną w Usa,
mam nadzieje ze nasza cierpliwosć zostanie nagrodzona i po osiagnieciu wyzszych poziomów będziemy zadowoleni z uzyskiwanych dochodów

jednak na pewno ta apka jest t alternatywą dla ankiet jakiś buxów itd, za 636 punktów będzie czwarty poziom ,zobaczymy kiedy go osiagne .i jak sie zmieni prędkość licznika,byle do przodu Wink


RE: AAmusic - lidero - 02-12-2019 17:21

wiadomość z ostatniej chwili,nie wiem co się dzieje ,ale na dwoch smartfonach które słuchaja na apple....licznik zasuwa prawie jak w StanachHuh, też tak macie? jestem w szoku ciężkim,chwilo trwaaaaj!!!,niestety na spotify i google bez zmian muł

wygląda na to że na apple odblokowali predkości,no to rebiata teraz możemy wszystko Smile


RE: AAmusic - 121 - 02-12-2019 19:37

Można kupić revolutem premium na Apple music? Lub jest inna opcja na posiadanie kilku kont na raz?


RE: AAmusic - lidero - 02-12-2019 19:43

121 Załóż poprostu konto na apple i potwierdz że chcesz okres probny 3 miechy nie pobierają nic dopiero po tym okresie,ja założyłem rodzinne ,6 kont ,akurat na testy Smile,zrezygnować można z subskrypcji w każdej chwili.


RE: AAmusic - 121 - 02-12-2019 20:17

Tak wiem, tylko nie mam 4 różnych kart płatniczych.


RE: AAmusic - Kakashi69 - 03-12-2019 03:07

(02-12-2019 17:21)lidero napisał(a):  wiadomość z ostatniej chwili,nie wiem co się dzieje ,ale na dwoch smartfonach które słuchaja na apple....licznik zasuwa jak w StanachHuh, też tak macie? jestem w szoku ciężkim,chwilo trwaaaaj!!!,niestety na spotify i google bez zmian muł

wygląda na to że na apple odblokowali predkości,no to rebiata teraz możemy wszystko Smile
Masz w jakis sposób jednoczesnie wlaczony Spotify I applemusic czy oddzielnie?


RE: AAmusic - lidero - 03-12-2019 05:12

(02-12-2019 20:17)121 napisał(a):  Tak wiem, tylko nie mam 4 różnych kart płatniczych.

w Revolucie Masz opcje kart wirtualnych.Da radę .

ale nie wiem czy dobrze się zrozumieliśmy, jak założysz konto rodzinne, to za opłatę 29,90,będziesz mógł działać na 6ciu kontach, to jest bardziej opłacalne niż pojedyńcze konta, chyba że chcesz poprzestać na jednym koncie, ale to chyba nie o to....

(03-12-2019 03:07)Kakashi69 napisał(a):  Masz w jakis sposób jednoczesnie wlaczony Spotify I applemusic czy oddzielnie?

Tak mam włączone jednoczesnie ale na różnych kontach,Na jednym koncie w danym momencie można słuchać tylko z jednej platformy,oczywiscie do wyboru, według czasu ktory nam pozostał do słuchania.


RE: AAmusic - lidero - 04-12-2019 08:49

Info dnia: wyszła kolejna aktualizacja,wszystkie platformy z listy działają!!!!!!!!!


RE: AAmusic - DeoRIP - 04-12-2019 12:43

Ktoś już wypłacał? I co dostaje się za refa? Bo mam 50 telefonów luźnych i właśnie szukam jak je zmonetyzować Big Grin


RE: AAmusic - lidero - 04-12-2019 13:28

ja zleciłem pierwszą wypłate,ale mają czas do końca miesiąca ,jest opisane dokładnie w FAQ w aplikacji jesli chodzi o wypłaty,
na beermoney pisali ze wyplacano,no i człowiek z youtube ,który zlecał już wiele wypłat,co do refków, jest bonus 400 punktów,czyli 40 centów, z tym że za samą rejestrację 20 punktów ,a gdy uzyska 2 poziom ,czyli 1000 punktów,dodaja resztę czyli 380 punktów.

tu masz filmik : https://www.youtube.com/watch?v=2AKmGxqJxSU ten gosc działa na 65 smartach i nie narzeka,a wypłaty potwierdzone pokazuje od 4:33 (potwierdzone to te z pełnym fioletowym kółkiem i fają)ja mam puste fioletowe póki co,ale czekam cierpliwie

ja bym sie nie zastanawiał chwili przy tylu smartfonach,też moze kiedys dojde do takiej ilosci,póki co skromne 12 Wink,pozdrawiam