Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co myślicie o zarobieniu miliona? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co myślicie o zarobieniu miliona? (/Temat-Co-myslicie-o-zarobieniu-miliona-164050)

Strony: 1 2 3


RE: Co myślicie o zarobieniu miliona? - Mańkowski - 07-11-2019 14:17

[font=Times New Roman]Bym się cieszył i to bardzo jak by mi się udało.


RE: Co myślicie o zarobieniu miliona? - dzemba - 08-11-2019 01:14

Nic wartościowego, zwykłe mamienie innych, ale koleś ma jakiś plan na siebie i to jest jego biznes, podobny poziom oszustwa jak SUB SMS i związana z nimi nieśmiertelna nisza Smile

(31-10-2019 01:48)Rafael Mutabile napisał(a):  Myślę, że to kwestia głównie autentycznych chęci - ale takich głębokich, nie typu "bo fajnie mieć milion".

Większość ludzi nie chce być milionerami, tylko kojarzy duże pieniądze z jakąś formą miłości - statusem społecznym czy spełnianiem marzeń, które mają kompensować jakieś braki itp. "Bo gdybym miał miliony i jeździł po świecie, to miałbym spokój od rodziców, sąsiadów a na pewno już od mojego durnego szefa!" na przykład jest bardzo kiepską, niskoenergetyczną motywacją i taki człowiek szybko się wypali. Jeśli natomiast pieniądze są dla Ciebie czymś znacznie głębszym i powiązanym z Twoją drogą życia("misją"), to i energia będzie w tym o wiele większa.

Dlatego uważam, że koncentracja itp wystarczą, jeżeli zdobywanie tych pieniędzy przebiega drogą, która zaspokaja też potrzeby ducha.
Ale jeśli to tylko ucieczka, to żadna magia nie pomoże.

(07-11-2019 14:17)Mańkowski napisał(a):  [font=Times New Roman]Bym się cieszył i to bardzo jak by mi się udało.

Przeczytaliście wgl wątek, czy tylko posty nabijacie? Powinniście w prezencie dostać jakieś nagrody za te posty Jerk

Edit: Ja proszę o mniejsza nagrodę Tongue


RE: Co myślicie o zarobieniu miliona? - mlodyes - 09-11-2019 20:38

Gosciu mowi madrze ale nic szczegolneog, sam kanal nie jest niczym zlym, jednak jak widac w powyzszym kom nie jest jakims autorytetem.
Wszystko co mowi jest stonowane i dobrane tak, zeby trafic do jak najwieszkej liczby osob, zeby pewni zarabiac z wyswietlen(CPM w branzy fiansnowej jest bardzo wysokie) +produkty.


RE: Co myślicie o zarobieniu miliona? - prololex - 02-12-2019 07:19

Ja sobie oglądnąłem kilka odcinków -spoko ale wychodzę z założenia ze oglądanie tego typu filmów to i tak strata czasu.
Pomyśl nad biznesem i działaj nie trać czasu! Take action!