Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj razem ze mną HURTOWNIA NETFLIX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Sprzedam (/Forum-Sprzedam-30)
+---- Wątek: Zarabiaj razem ze mną HURTOWNIA NETFLIX (/Temat-Zarabiaj-razem-ze-mna-HURTOWNIA-NETFLIX-163771)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zarabiaj razem ze mną HURTOWNIA NETFLIX i HBO - Maxkipl - 10-08-2019 20:18

Zainteresowany 1 kontem netflix, potem może więcej, odpisz.


RE: Zarabiaj razem ze mną HURTOWNIA NETFLIX i HBO - Markate - 10-08-2019 20:30

(10-08-2019 20:18)Maxkipl napisał(a):  Zainteresowany 1 kontem netflix, potem może więcej, odpisz.

Wszystkie osoby, które są zainteresowane proszę pisać na PW, a nie tutaj .


RE: Zarabiaj razem ze mną HURTOWNIA NETFLIX i HBO - Sugar - 11-08-2019 23:11

Polecam tego allegrowicza, wszystko działa.


RE: Zarabiaj razem ze mną HURTOWNIA NETFLIX i HBO - SkupSMS - 12-08-2019 17:31

poprosze o dane do wplaty na paypal na priw


RE: Zarabiaj razem ze mną HURTOWNIA NETFLIX i HBO - patttson - 12-08-2019 18:17

Niestety 2 dzień bez odpowiedzi na mailu na temat nie działających kont, na 2 z 3 kont pojawił się błąd o płatności, przez który nie da się nic oglądać i bez odpowiedzi


RE: Zarabiaj razem ze mną HURTOWNIA NETFLIX i HBO - Markate - 12-08-2019 18:47

(12-08-2019 18:17)patttson napisał(a):  Niestety 2 dzień bez odpowiedzi na mailu na temat nie działających kont, na 2 z 3 kont pojawił się błąd o płatności, przez który nie da się nic oglądać i bez odpowiedzi

Nie dostałem od Ciebie żadnych informacji, a na e-maile odpowiadam w nie więcej niż godzinne .


RE: Zarabiaj razem ze mną HURTOWNIA NETFLIX i HBO - Komandos823 - 12-08-2019 23:16

Zakupiłem konto i wszystko jest okSmile szybka dostawa. PolecamSmile


RE: Zarabiaj razem ze mną HURTOWNIA NETFLIX - harley15 - 14-08-2019 11:17

Polecam konto zakupione cała transakcja od napisania wiadomości do przekazania konta trwała 15 minut Smile


RE: Zarabiaj razem ze mną HURTOWNIA NETFLIX - patttson - 14-08-2019 12:08

Znów brak odpowiedzi, pisze w temacie bo widzę że jak się tu napisze to odpisujesz Wink


RE: Zarabiaj razem ze mną HURTOWNIA NETFLIX - Markate - 14-08-2019 12:51

(14-08-2019 12:08)patttson napisał(a):  Znów brak odpowiedzi, pisze w temacie bo widzę że jak się tu napisze to odpisujesz Wink

Piszę do mnie naprawdę sporo osób co naprawdę mnie cieszy, czasami e-maile się gubią wystarczyłoby napisać jeszcze raz i bym odpisał. Co do sprawy Patttson-a to konto zostało zablokowane z jego winny, nie wyczyścił cookies chociaż wiedział, że trzeba to zrobić . Tak przynajmniej wynika z e-maila jakiego od niego dostałem . Też jest trochę mojej winny mogłem napisać w temacie regulamin jak to ma wyglądać, ale robię to tak długo, że po prostu dla mnie jest to czymś normalnym. Zaraz dostaniesz e-mail z wymianą.

Bardzo się cieszę, że tak dużo osób się zgłosiło do odsprzedaży kont dalej i zarabiają z tego fajny hajs. Dosyć sporo osób skorzystało na promocji z czego też się cieszę. Promocja dobiegła końca, ale teraz na stałe każdy kto kupi 100 kont dostanie 10 za DARMO. Można je odebrać kiedy się chce (np. codziennie po 10 ).