Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS (/Temat-Prospectors-io-gra-przegladarkowa-w-sieci-EOS-163661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - przesmyk345 - 04-08-2019 12:57

(04-08-2019 12:49)Theheero napisał(a):  Witajcie, wiem że pewnie wrzucę tak pytanie nie odnośnie tematu. Chciałbym też wejść w tą grę, jednak muszę kupić te EOS co wiąże się z weryfikcją kyc, czy jest to bezpieczne? (tak wiem, xd trochę)

Jeżeli będziesz kupować EOS via Coinbase, to praktycznie nie masz czego się obawiać - to jedna z najbardziej zaufanych giełd/kantorów Smile Natomiast co do Scatter nie potrzeba robić żadnych innych weryfikacji, prócz tego, nazwijmy to, "testu" konta Smile


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Theheero - 04-08-2019 18:04

I jeszcze takie pytanko, na coinbase właśnie jest ta zakładka "Earn" gdzie można zarobić crypto przez oglądanie filmików o nich i odpowiedzi na quizy. Czy warto na to czekać, jeśli ktoś miał możliwość to ile czekał by móc z tego zarobić? Szczerze nie wiem właśnie czy czekać czy po prostu kupić Smile


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - przesmyk345 - 04-08-2019 18:42

(04-08-2019 18:04)Theheero napisał(a):  I jeszcze takie pytanko, na coinbase właśnie jest ta zakładka "Earn" gdzie można zarobić crypto przez oglądanie filmików o nich i odpowiedzi na quizy. Czy warto na to czekać, jeśli ktoś miał możliwość to ile czekał by móc z tego zarobić? Szczerze nie wiem właśnie czy czekać czy po prostu kupić Smile

Tak, można trochę tam zarobić, ale to bardziej drobne kwoty i z tego co pamiętam dawali 3$ równowartość EOS, więc tak czy siak musiałbyś dopłacić. Bardziej więc opłaca się po prostu kupić 1 EOS i wysłać, jak kurs będziesz miał aktywny to części jakoś Ci sie pokryje. Z tym, że akurat środków w Scatter nie płacisz, bo po prostu przeleje Ci sie znaczna część na ten portfel Smile Jest tam jakieś drobne fee, ale to niewiele Smile Z tego co pamiętam, trochę na uaktywnienie tych kursów trzeba było czekać, ale przynajmniej w moim przypadku było to może kilka dni, góra 2 tygodni, nie pamiętam dokładnie Smile


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Theheero - 04-08-2019 21:32

Ok. dzięki wielkie Smile

Zarejestrowany, konto w grze gotowe, praca rozpoczęta. Zobaczymy jak to na razie będzie, jeszcze zbyt nie rozumiem GUI i mechaniki ale to przyjdzie z czasem. Ile zajmuje, tak średnio czasu, zebranie na narzędzia poprzez pracę bez narzędzi?


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - przesmyk345 - 04-08-2019 21:59

(04-08-2019 21:32)Theheero napisał(a):  Ok. dzięki wielkie Smile

Zarejestrowany, konto w grze gotowe, praca rozpoczęta. Zobaczymy jak to na razie będzie, jeszcze zbyt nie rozumiem GUI i mechaniki ale to przyjdzie z czasem. Ile zajmuje, tak średnio czasu, zebranie na narzędzia poprzez pracę bez narzędzi?

Powiem Ci tak, wszystko jest z czasem do załapania, chociaż myślę, że wszystko da radę w miarę szybko ogarnąć Smile Początki może i nie są błyskawiczne, ale jak już się dojdzie do poziomu zakupienia narzędzi - myślę, że to kwestia 3-4 dni, to wypłata jest większa, i pozwala też na dość przyzwoitą reinwestycję, bo narzędzie wytworzy kwotę kilkukrotnie wyższą od jego wartości. Właściwie bardziej ekonomicznie jest wytwarzać narzędzia z półproduktów. Pewnie w dłuższej perspektywie takie rozwiązanie byłoby najlepsze Smile Ogólnie jak gram mniej więcej od 2 tygodni, to mam obecnie na koncie 70k gold, co jest równowartością ok. 15 Euro Smile Myślę, że zarobki będą dużo, dużo większe, bo przy posiadaniu własnej działki z fabryką czy kopalnią to pewnie i spokojnie można robić takie dniówki Smile Więc ogólnie potencjał jest naprawdę duży Smile


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - razzley - 05-08-2019 10:05

Hej, mam problem z założeniem konta na Scatter, wysyłam 1 EOS z Coinbase do makeaccounts z wklejam memo ale płatność chyba nie chce przejść w systemie bo po kliknięciu View details zostaje białe okno z ikonką ładowania i nic się nie dzieje. Ktoś jest w stanie pomóc?

Edit: właśnie wyskoczył mi błąd na Scatterze, nie znalazło płatności i EOS z Coinbase nie zostały pobrane.


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Theheero - 05-08-2019 17:57

Gdzieś można kupić PGL, bo w scatterze niestety nie można wymienić eos niestety a zawsze już lepiej będzie mieć jakieś narzędzia Tongue


Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - piotr20540a - 06-08-2019 08:50

Pod linkiem znajdują się informacje na temat tworzenia konta pod portfel, gry itp.
https://www.hyipforum.pl/topic/21886-prospectors-zosta%C5%84-poszukiwaczem-z%C5%82ota-i-zarabiaj-prawdziwe-coiny-prospectorsio/

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - xdax1 - 07-08-2019 10:13

(03-08-2019 21:02)xdax1 napisał(a):  Zauważyłem, że opłaca się samemu robić narzędzia bo nasz robotnik ma taką opcję jeśli dobrze widzę.

Cenny były niektóre nawet lekko zawyżone (nie brałem najtańszych).

9465 koszt sledgehammer

produkcja
wood beam x2 = 90 pcs
steal block x10 = 6600 pcs
nails x1 = 12 pcs

razem = 6702 pcs - jeśli chcemy tylko zrobić jeden etap produkcji
oszczędzamy 2763 psc

jeśli chcemy sami zrobić powyższe komponenty:

produkcja 2
steal block 10x
na 10 potrzebujemy:
- ore 20x = 1780 pcs
- coal 10x = 990 pcs
- clay 10x = 1790 pcs

wood beam 2x
- wood 6x = 48 pcs

nails 1x
tu opłacalne kupno nails od razu całych bo musimy kupić 1kg a na produkcje potrzeba tylko 0.02

razem: 4572 psc - jeśli chcemy sami całkowicie wyprodukować od kupna pierwszych surowców
oszczędzamy 4893 psc!

Oczywiście dochodzi czas produkcji oraz transportu tego wszystkiego, które możemy teoretycznie poświecić na pracę. Ale czy zarobimy tyle pracując? Często dobrze płatnych prac nie ma.
A dodatkowo można zarabiać właśnie na produkcji, robić narzędzia i sprzedawać drożej.

Jednak lipa z tym. Nie spodziewałem się, że będzie produkował narzędzie z 10% wytrzymałość, co za bez sens...

Dodatkowo coś ostatnio ciężko mi złapać dobrą pracę, ciągle grosze dają :/
Nie wiem czy czekać na lepszą czy chwytać się czegokolwiek, ale szkoda narzędzi.
Macie może jakiś lepszy rejon?


Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - piotr20540a - 08-08-2019 12:12

Niestety prawie wszędzie praca jest za grosze, podpowiedzie mi, zaczęłam dopiero niedawno przygodę z tą grą, mam pełen plecak, gdzie mogę sprzedać jego zawartość lub zmagazynować?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka