Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mintos-Inwestycja długoterminowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Mintos-Inwestycja długoterminowa (/Temat-Mintos-Inwestycja-dlugoterminowa-161674)

Strony: 1 2 3 4


RE: Mintos-Inwestycja długoterminowa - ~eL - 03-06-2019 11:41

(26-05-2019 10:05)headhunterz napisał(a):  te pozyczki z gwarancja wykupu to tez ryzyko?

Jeśli upadnie pożyczkodawca lub mintos to gwarancja nic nie daje natomiast takie sytuacje są mało prawdopodobne. Była akcja z rok temu że jakaś firma mimo gwarancji przestała wykupować pożyczki bo nie mieli funduszy i z tego co kojarzę Mintos spłacił zobowiązania żeby inwestorzy mogli odzyskać pieniądze.

Tak czy inaczej nigdy nie pakujcie w 1 miejsce całych oszczędności. Bank też może upaść.
Dywersyfikujcie swoje fundusze. Ja staram się inwestować wg zasady pareto - 80% inwestuje w bezpieczne miejsca a 20% w bardziej ryzykowne. W moim przypadku mintos traktuje jako bezpieczne miejsce natomiast też nie odważyłbym się tam wrzucić 80% moich środków - z reguły jest to około 20%.


RE: Mintos-Inwestycja długoterminowa - Olszi - 26-07-2019 14:27

[Obrazek: ade7f4e403eb.jpg]



RE: Mintos-Inwestycja długoterminowa - Arczit - 26-07-2019 14:30

(26-07-2019 14:27)Olszi napisał(a):  
[Obrazek: ade7f4e403eb.jpg]

Czyli przez 2 miesiące zarobiłeś 30zł, przy kapitale 2000 zł?

Nie wiem czy warto ryzykować dla takiego małego zwrotu.


RE: Mintos-Inwestycja długoterminowa - Olszi - 15-10-2019 12:21

Sytuacja na chwilę obecną. Właśnie dorzuciłem 3 tyś zł do inwestycji.

[Obrazek: 53673d1d7079.jpg]



RE: Mintos-Inwestycja długoterminowa - ~eL - 15-10-2019 12:35

W jakie pożyczki inwestujesz? Ja głównie staram się w krótkoterminowe i ostatnio mam straszną posuchę. Mam zainwestowane ponad 10k i póki co musiałem zamienić 1,5k na RUB bo w PLNach nie ma kompletnie żadnych pożyczek wartych uwagi.
Myślę że jeszcze zainwestuje jeszcze w rosyjskie, kazachskie i meksykańskie pożyczki bo tam jest dużo większy wybór. W PLN myślę że coś się ruszy gdzieś tak od połowy listopada kiedy ludzie zaczną brać pożyczki na święta.


RE: Mintos-Inwestycja długoterminowa - Olszi - 16-10-2019 05:22

Również inwestuję w krótkoterminowe i w PLN ponieważ w złotówkach mam swoje oszczędności.


RE: Mintos-Inwestycja długoterminowa - ~eL - 16-10-2019 05:25

Jaki minimalny %? Nie masz problemu z dostępnością pożyczek?


RE: Mintos-Inwestycja długoterminowa - Vicek - 17-10-2019 20:19

Witam potrzebuje koniecznie Pożyczki Prywatnej,doliczam prowizje na całkiem dobrych warunkach . Zainteresowanych prosze o PRIV Smile Smile Smile


RE: Mintos-Inwestycja długoterminowa - Pan Inwestor - 17-10-2019 21:46

U mnie na blogu o inwestowaniu baaardzo dużo osób pyta czy przetestuje temat pożyczek społecznościowych. Ale jak tak spoglądam na zarobki różnych użytkowników (nie tylko z tego forum) to mam wrażenie, że ten temat z roku na rok jest coraz mniej opłacalny. Czy ktoś oprócz mintosa korzysta może z rockefellera lub innych platform?


RE: Mintos-Inwestycja długoterminowa - KristoLew - 18-10-2019 01:32

Inwestuje w rfl.com.pl 2,5 roku tylko w pożyczki z tzw wykupem średnio rocznie wychodzi mi ok 10-11 % procent rocznie netto,co jakiś czas średnio co msc są organizowane akcje promocyjne pożyczek dodawane jest 3 lub 4% do każdej z pożyczek jak na razie wszystko hula na mintos też inwestuje powodzenia dla autora dziennikaCool