Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] (/Temat-Nie-wiem-co-robie-ale-robie-SEO-OGADS-160788)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Adrad - 16-02-2019 14:48

Piękna sobota, czas na podsumowanie tygodnia.

Zaczynam czuć lekkie obciążenie psychiczne ze względu na to że minęło ponad 3 miesiące, poświęciłem masę czasu na SEO, strony niby poruszają się do przodu, ale czuję straszną frustrację że przez ten okres zarobiłem moze 10$. Miałem świadomość tego że potrzeba duużo czasu na 'tę branżę' ale pojawiają się myśli ''po co ja to robię'' i trochę mi się odechciewa. Kolejna załamka, muszę wyjśc z tego cało Big Grin nie zamierzam się poddać i codziennie pracować, oglądnąłem przed chwilą wczorajszy odcinek MiroBurna, podniósł mnie troche na duchu. Niektóre rzeczy po prostu wymagają czasu i trzeba się z tym pogodzić.

https://www.youtube.com/watch?v=ZKS--cv5DrU

Odnośnie SEO Plan z tamtego tygodnia zrealizowany wszystkie nisze dostawały codziennie linki o których mówiłem + przerobiłem praktycznie całą jedną stronę zarówno wizualnie jak i tekstowo bo była masakra xD

W następnym tygodniu dalej ten sam schemat linkowania.


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Agik - 19-02-2019 13:47

Powodzenia! Najważniejsze to się nie poddawać i stawiać na systematyczność.


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Adrad - 24-02-2019 17:28

Kolejny tydzień za mną, nie zrobiłem wszystkiego czego chciałem z przyczyn nie zależnych ode mnie, głównie pracowałem poniedziałek - czwartek no i dzisiaj jeszcze podlinkuje kilka stron oraz zrobię sobie plan na następny tydzień. Strony idą cały czas do góry, niektóre wolniej niektóre szybciej czasami gdzieś się wybija i zaraz spadną różnie to bywa Big Grin

Wygasły mi prawie wszystkie konta na serpyou, nie chce mi się teraz tego dodawać, zrobię to pewnie w następny piątek/sobotę dam sobie tydzień bez sprawdzania pozycji może zaskoczę się pozytywnie Big Grin

Duży progres w pozycjach pierwszej strony którą zrobiłem, kilka fraz top 1 ale mało oblegane, ostanie 7 dni to:


[Obrazek: Organic.png]
Huh
Mimo tego bardzo mały współczynnik klikalności w generator, mało konwersji, ale może to za wcześnie jeszcze na wyciąganie jakiś wniosków.

Pozycje:

[Obrazek: Pozycje.png]

Będzie dobrze Wink
Do następnego!


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Kirito92 - 24-02-2019 17:36

Najważniejsze że lecisz do przodu, jak wybijesz pozycję bardziej oblegane do chociaż top 5 powinieneś widzieć efekty w zarobkach np. Big Grin


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Adrad - 03-03-2019 11:55

Podsumowanie kolejnego tygodnia Rolleyes

Jakiekolwiek postępy póki co widać na dwóch pierwszych stronach które założyłem, reszta leży i kwiczy chociaż je linkuje cały czas kiedy tylko moge Big Grin chyba potrzeba im jeszcze trochę czasu.

Odnośnie strony nr 1 mam pytanie do 'wyżej ustawionych' Big Grin spójrzmy na statystyki ostatnich 30 dni:



[Obrazek: Bez-tytu-u1.png]


[Obrazek: Bez-tytu-u.png]

Można wywnioskować że prakycznie tylko 1/3 klika w generator na stronie, są to w miare 'normalne statystyki czy mam się czym martwić?' Tongue

Przekierowanie na generator jest praktycznie od razu widoczne po wejsciu na strone oraz po 2 akapicie w tekscie duży obrazek ala 'go to generator'

Na ogads ustawione min. 2 konwersje - content locker, nie próbowałem niczego innego, konwersja w miare dobra - 26% tym się nie przejmuję za bardzo chociaż wiadomo może być lepiej Big Grin

I serpy 1 strony żeby nie byłoo nudno Big Grin



[Obrazek: Bez-tytu-u2.png]


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - EfectiveWork - 03-03-2019 12:05

Jest progres Smile Będę teraz dokładniej obserwował Twoje wyniki ! Powodzonka.


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - adamcio99922 - 03-03-2019 13:31

Nie czekaj na odpowiedź - testuj - każda nisza jest inna i siłą rzeczy ja sprawdziłem wszystkie informacje, które udało mi się zdobyć po czym zrobiłem całkiem po swojemu i na ten moment nie narzekam Jerk2

Testuj próbuj, notuj wyniki, porównuj i będziesz miał odpowiedź! Lol


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - broofie - 03-03-2019 14:22

(03-03-2019 11:55)Adrad napisał(a):  Podsumowanie kolejnego tygodnia Rolleyes

Jakiekolwiek postępy póki co widać na dwóch pierwszych stronach które założyłem, reszta leży i kwiczy chociaż je linkuje cały czas kiedy tylko moge Big Grin chyba potrzeba im jeszcze trochę czasu.

Odnośnie strony nr 1 mam pytanie do 'wyżej ustawionych' Big Grin spójrzmy na statystyki ostatnich 30 dni:



[Obrazek: Bez-tytu-u1.png]


[Obrazek: Bez-tytu-u.png]

Można wywnioskować że prakycznie tylko 1/3 klika w generator na stronie, są to w miare 'normalne statystyki czy mam się czym martwić?' Tongue

Przekierowanie na generator jest praktycznie od razu widoczne po wejsciu na strone oraz po 2 akapicie w tekscie duży obrazek ala 'go to generator'

Na ogads ustawione min. 2 konwersje - content locker, nie próbowałem niczego innego, konwersja w miare dobra - 26% tym się nie przejmuję za bardzo chociaż wiadomo może być lepiej Big Grin

I serpy 1 strony żeby nie byłoo nudno Big Grin



[Obrazek: Bez-tytu-u2.png]
Możesz dla uwiarygodnienia nagrać filmik dla swojej niszy i pokazać jak korzystasz z generatora. Powinno znacząco podnieść konwersje i współczynnik kliknięć do wyświetleń.
Wystarczy chociażby Camtasia Studio 8 do tego procesu. Na Noxie ściągasz gierkę (jeśli to nisza pod mobile), nagrywasz, odpowiednio edytujesz tak aby osoba myślała, że hack faktycznie działa.
Ma to 2 kluczowe zalety:
udowadniasz działanie generatora,
wypełniając oferty pokazujesz że nie są zainfekowane (istnieje dziwne przeświadczenie, że pod ofertami z Content Lockera ukrywają się wirusy, trojany. Ludzie nie są uzmysłowieni że są to zwykłe apki z oficjalnego sklepu).


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - Adrad - 03-03-2019 17:24

@adamcio99922

patrząc na twoje zarobki które tak jak pisałeś w 90% należą do 1 niszy to nie mam słow Big Grin jak ty to zrobiłeś XD

@broofie

Film z generatorem jako tako mam, ale nie mam pojęcia jak zrobić 'kompletny film' tzn z instalacją apek bo to przecież fraud jest nie?


RE: Nie wiem co robię, ale robię [SEO] [OGADS] - adamcio99922 - 04-03-2019 00:37

(03-03-2019 17:24)Adrad napisał(a):  @adamcio99922

patrząc na twoje zarobki które tak jak pisałeś w 90% należą do 1 niszy to nie mam słow Big Grin jak ty to zrobiłeś XD

@broofie

Film z generatorem jako tako mam, ale nie mam pojęcia jak zrobić 'kompletny film' tzn z instalacją apek bo to przecież fraud jest nie?

Powoli ten współczynnik spada z racji rozwoju nowych stron Smile

Co do video - tnij, montuje tak żeby legit wyglądało dla "klienta" i będzie dobrze Big Grin