Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! (/Temat-Zarabiaj-druga-wyplate-grajac-w-gre-158168)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - KaCC - 11-09-2018 18:49

A jak zacząć ciągnąć profity z firmy? Produkuję wodę, ale nie wiem jak i co zrobić żeby to sprzedać czy jakoś wykorzystać , jakieś sugestie dla nowicjusza?


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Grotis - 11-09-2018 20:46

(11-09-2018 18:49)KaCC napisał(a):  A jak zacząć ciągnąć profity z firmy? Produkuję wodę, ale nie wiem jak i co zrobić żeby to sprzedać czy jakoś wykorzystać , jakieś sugestie dla nowicjusza?

Dużo osób o to pyta więc napisze tutaj

Wchodzimy w w "My companies" tam mamy naszą firmę klikamy "Management".
Przechodzimy do "Solar/Water Farm", klikamy "Store Production in Inventory".
Teraz w "Inventory" mamy energie albo wodę, która się nam wyprodukowała, mamy tam również "Orders Market" i gdy mamy przynajmniej jedną jednostkę to możemy sprzedać wode/energie. Cena to około 0.13Golda za sztukę, więc nie za bardzo satysfakcjonująca, ale zawsze na jakieś jedzenie/wino starczy.


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - xdax1 - 12-09-2018 14:01

"5. Musimy potwierdzić swój numer telefonu aby po 3 dniach pracy otrzymać duży bonus od państwa (w UK jest to 500GBP)"

Dostałem tylko 37.68 GBP Sad
xdax worked 3 full days, and received the work bonus of 37.68 GBP


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Grotis - 12-09-2018 14:59

(12-09-2018 14:01)xdax1 napisał(a):  "5. Musimy potwierdzić swój numer telefonu aby po 3 dniach pracy otrzymać duży bonus od państwa (w UK jest to 500GBP)"

Dostałem tylko 37.68 GBP Sad
xdax worked 3 full days, and received the work bonus of 37.68 GBP

To jest bonus jak mamy 100% produktywności, pokazana jest nad pracą "Your productivity" Dlatego tak ważne jest, aby zwiększać swój poziom energii.


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - KaCC - 12-09-2018 15:23

A daje nam coś dołączenie do organizacji prócz tego, że możemy brać udział w warze? Z tego co wyczytałem to tylko bonus 5% do siły zadanych obrażeń i chyba nic więcej, mógłbyś opisać co robić, aby brać udział w wojnie?


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - xdax1 - 12-09-2018 16:09

Ale przecież nie da się zwiększyć tego bez inwestowania na początku.
Przez te pierwsze dni jak szedłem pracować to ledwo co starczyło mi na jedzenie. Jakim cudem miałbym mieć tyle energii?

Chyba, że ten bonus dostajemy cały czas co 3 dni?


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Grotis - 12-09-2018 18:58

(12-09-2018 15:23)KaCC napisał(a):  A daje nam coś dołączenie do organizacji prócz tego, że możemy brać udział w warze? Z tego co wyczytałem to tylko bonus 5% do siły zadanych obrażeń i chyba nic więcej, mógłbyś opisać co robić, aby brać udział w wojnie?
Niektórzy dla swoich organizacji mają różne przywileje, np wino o 50% tansze, jedzenie tez itd.
Dołączenie do organizacji która jest do walk daje nam 5% + aż do 50% więcej obrazen jak lider wykupi taki bonus.
Można dołączyć do organizacji która zwiększa produktywność o 5%.
Aby móc walczyć najpierw trzeba posiadać zestaw broni, jest ich 6 (koszt jednej to ~8golda), sporo golda aby móc kupić wino, jedzenie, kawe i wtedy jak jest aktywna wojna to używamy transportu i walczymy.

(12-09-2018 16:09)xdax1 napisał(a):  Ale przecież nie da się zwiększyć tego bez inwestowania na początku.
Przez te pierwsze dni jak szedłem pracować to ledwo co starczyło mi na jedzenie. Jakim cudem miałbym mieć tyle energii?

Chyba, że ten bonus dostajemy cały czas co 3 dni?

Tak to prawda, początki są trudne, ale z czasem jest coraz łatwiej.
Tak ten bonus się odbiera co każde 6 zmian (2dziennie przez 3dni)


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - KaCC - 12-09-2018 19:07

Aktualnie jestem w organizacji, która niby zwiększa produktywność o 5% ale wcześniej przed dołączeniem produkowałem 0.4 wody na godzinę, po dołączeniu produktywność nie wzrosła, jakiś pomysł dlaczego?


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Grotis - 12-09-2018 19:22

(12-09-2018 19:07)KaCC napisał(a):  Aktualnie jestem w organizacji, która niby zwiększa produktywność o 5% ale wcześniej przed dołączeniem produkowałem 0.4 wody na godzinę, po dołączeniu produktywność nie wzrosła, jakiś pomysł dlaczego?
To jest twoja produktywność w pracy, jak wejdziesz w work to tam będziesz mieć dodane 5% produktywności


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - jestokejtu - 13-09-2018 10:27

Wszystko co dobre i mało realne jeśli chodzi o sens opłacalności musi się w końcu skończyć tutaj będzie pewnie podobnie.