Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca za granicą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Praca za granicą (/Temat-Praca-za-granica-157725)

Strony: 1 2 3 4


RE: Praca za granicą - twardy - 19-08-2018 19:44

Nie wiem po co Ci jezyk do zbierania truskawek czy innych tulipanow... Na miejscu zawsze sie znajdzie ktos kto Ci przetlumaczy nawet na migi co nalezy do Twoich obowiazkow.


RE: Praca za granicą - mach - 23-08-2018 20:22

Czy ktoś z Was pracował lub ma znajomego co wyjechał za granice bez znajomości języka ?
Można pracować i mieszkać nie znając jezyka ?


RE: Praca za granicą - sheko12 - 23-08-2018 20:49

Łatw jakikolwiek pokój, kupuj bilet, pakuj graty i w drogę
Mając troche oszczędności, coś tam znajdziesz, są Polacy w agencjach za granicą, szczególnie w UK

Sam wyjechałem i jak poznaje ten temat, to nie jest tak źle (ja nie znam języka) i nie uważam to za jakiś większy problem Wink


RE: Praca za granicą - Resick - 23-08-2018 21:41

Generalnie to bardziej się opłaca samemu sobie mieszkanie załatwić i mieć swój środek transportu.Agencje wtedy z Ciebie nie ściągają horendalnych cen za mieszkanie i dodatkowo za transport.Jednak taka opcja to na dłuższy wyjazd,bo raczej ciężko na 2/3 miesiące wynająć pokój/mieszkanie na własną rękę.


RE: Praca za granicą - sheko12 - 24-08-2018 19:08

No i agencje często gęsto nie gwarantują stałej współpracy z jakąś firmą, pracujesz 3 dni, 2 siedzisz w domu, a w przyszłym tygodniu fucha się kończy.

Nie jest łatwo, ale czasem warto.


RE: Praca za granicą - mach - 26-08-2018 23:00

Ktoś jeszcze z Was wyjechał na kilka miesięcy za granice na zarobek bez zadnego doświadczenia oraz bez znajomosci jezyka ?


RE: Praca za granicą - Waniz - 29-08-2018 11:52

Wyjechałbym tylko w ostateczności bo wielu moich znajomych siedzi tam z przymusu i tęskni za domem


RE: Praca za granicą - Madroxx - 29-08-2018 12:14

(26-08-2018 23:00)mach napisał(a):  Ktoś jeszcze z Was wyjechał na kilka miesięcy za granice na zarobek bez zadnego doświadczenia oraz bez znajomosci jezyka ?


Ja byłem na miesiąc w Holandii, 3 tygodniu temu wróciłem można powiedzieć, że potraktowałem to jak wakacje Smile Nie załuje, ale po prostu się przekonałem, że emigracja nie jest dla mnie i już nigdy nie będę chciał jechać. A na pewno nie przez agnecje tylko ewentualnie do jakiegoś znajomego Tongue


RE: Praca za granicą - Olszi - 02-09-2018 14:08

Ja od 4 miesięcy pracuję w Holandii przez agencję. Pierwszy mój wyjazd do pracy za granicę. Obaw było sporo, z angielskim u mnie na dwa razy, dogadać się dogadam ale trochę na zasadzie kali jesć, kali pić.
Spotkałem tu niejedną osobę bez znajomości języka, która daje radę.


RE: Praca za granicą - Hoolig4n - 03-09-2018 03:29

UK- polecam. Tutaj życie naprawdę jest super jeśli myślisz o czymś więcej niż leżenie do góry kołami na socjalu. Tylko ten system 4/4 jest ciężki, albo to mi trudno przywyknąć Big Grin