Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) (/Temat-SPRZEDAM-Konta-Facebook-Zenskie-Meskie-Weryfikacja-Tel-157289)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - Zły_Szeląg - 11-09-2018 23:34

Kupiłem 5 kont 30 sierpnia. Niestety problemy z realizacją, opóźnienia i niedziałające konta. Zanim wpłaciłem kontakt bez problemu, teraz raz na kilka dni. Nie polecam


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - SpeaRR - 12-09-2018 18:48

Próbuje nad wszystkim wyrobić ale problem z weryfikacją oraz masywna ilość zamówień zaczynam nie wyrabiać Staram się aktualnie nad wszystkim zapanować i konta dla Snoopiego i Złego Szelęga zostały wysłane.

Pozdrawiam i przepraszam jak najmocniej.


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - MiKrY - 15-09-2018 10:22

Aktualne?


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - SpeaRR - 15-09-2018 11:00

Oczywiście


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - MiKrY - 19-09-2018 15:26

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam!


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - SpeaRR - 22-09-2018 17:32

Zapraszam, konta dalej w sprzedaży!


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - esli12 - 27-09-2018 19:59

U mnie wszystko przebiegło pomyślnie, kupiłem 5 kont. Konta działają ale jeszcze ich nie użyłem. Pozdrawiam!


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - kubenz - 29-09-2018 00:25

Chcę kupic odpisz


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - kubenz - 29-09-2018 14:51

Napisałem priv fb


RE: [SPRZEDAM] Konta Facebook - Żeńskie/Męskie (Weryfikacja Tel.) - SpeaRR - 29-09-2018 17:02

Konta dalej aktualne w sprzedaży!


Zapraszam serdecznie!