Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Koszulka [styczeń/luty] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-266)
+------ Wątek: [Zamknięty]Koszulka [styczeń/luty] (/Temat-Zamkniety-Koszulka-styczen-luty-1563)

Strony: 1 2 3


RE: Koszulka [styczeń/luty] - Przemcioslaw - 13-02-2010 21:45

Ile czekacie na potwierdzenie wysyłki ?
Jestem z listerem od 5 dni i jeszcze nie dostałem żadnego maila.


RE: Koszulka [styczeń/luty] - DonHoracy - 13-02-2010 23:07

Poczekasz trochę Smile Ja zostałem zlisterem pod koniec listopada. Nie dostałem wcześniej potwierdzenia bo zabrakło koszulek. Dopiero jak mieli dostawę wysłali potwierdzenie i koszulkę (data maila z wysyłką a datą na paczce różniła się 4 dni). Bądź spokojny, jak masz gwiazdkę zlistera to na pewno przyślą Ci koszulkę oczywiście jeżeli nie oszukiwałeś chociaż nie jestem pewien czy już na tym etapie wyłapują oszustów, czy dopiero jak coś kupią.


RE: Koszulka [styczeń/luty] - Przemcioslaw - 13-02-2010 23:32

Wszystskich zaprosiłem zgodnie z regulaminem więc się o to nie martwię.
Właśnie na lockerz dostałem wiadomość, że do magazynu przyszło 10.000 koszulek, więc mają mnie na uwadze.


RE: Koszulka [styczeń/luty] - adik0070 - 14-02-2010 18:30

Przemcioslaw - każdy dostał tą wiadomośc więc nie poczuwaj się wyróżniony ;D


RE: Koszulka [styczeń/luty] - Przemcioslaw - 14-02-2010 19:56

Źle zrozumiałeś...jeśli czuję się wyróżniony to na tyle, że osiągnąłem status Z-list, a tym samym informacja tyczy się i mnie.


[Zamknięty][Zamknięty]Koszulka [styczeń/luty] - Tech - 19-03-2011 10:20

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.