Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
płacę 5 zał za każdy komentarz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: płacę 5 zał za każdy komentarz. (/Temat-place-5-zal-za-kazdy-komentarz-156178)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: płacę 5 zał za każdy komentarz. - tjt1 - 09-05-2018 15:14

To w takim razie nie wiem co jest. Być może jakiś problem z moim kontem lub z portalem Allegro. Mam nadzieję, że Allegro nie zablokuje mi konta, bo kiedyś słyszałem, że za takie nieopłacone przedmioty podobno blokują.


RE: płacę 5 zał za każdy komentarz. - kniew - 09-05-2018 15:55

@[tjt1]
jeszcze raz...
wchodzisz w zakładki:
Moje Konto >>> Moje Zakupy

i pod każdą pozycją masz odnośniki "Wystaw ocenę" i "Zmień na opłacone"

Kliknij na zmień na opłacone a później wejdz w wystaw ocenę. Będziesz miał tam dwie łapki w górę i w dół - kliknij w górę i dodaj komentarz który ci wysłałem.


RE: płacę 5 zał za każdy komentarz. - kristofer91 - 09-05-2018 16:15

Priv


RE: płacę 5 zał za każdy komentarz. - dominikstawniak - 09-05-2018 17:16

Właśnie ja nie mam opcji: Zmień na opłacone. A szkoda, bo teraz mi ciągle miga, że płatność rozpoczęta i że prawdopodobnie coś poszło nie tak. Mimo to jakoś wystawić ocenę mogłem bez problemu.


RE: płacę 5 zał za każdy komentarz. - radek0389 - 09-05-2018 18:54

Musiałeś nie wybrać przelewu tradycyjnego, bo skoro rozpoczęta płatność, to tak jak byś wpłacał przez PayU ale finalnie płatności nie wykonał. Trzeba anulować i ponownie wybrać sposób płatności.


RE: płacę 5 zał za każdy komentarz. - dominikstawniak - 09-05-2018 20:56

Mimo to wybrałem tradycyjny przelew przez PayU i dało radę dodać ocenę, chętnie bym się dowiedział czemu tak jest i skoro tak to dlaczego mogłem dodać ocenę, a inni nie? Cool


RE: płacę 5 zał za każdy komentarz. - tjt1 - 10-05-2018 19:25

kniew dodałem komentarz na Allegro przed chwilą, oczywiście łapka w górę i max gwiazdek. Teraz coś zaskoczyło, wcześniej pisało coś w rodzaju, że muszę najpierw dokonać płatności, a teraz pojawiła się możliwość dodania, jednak zamówienie w dalszym ciągu nie opłacone i nie mam widocznej opcji zmień na opłacone pomimo wybrania przelewu tradycyjnego, podobny problem jak kolega powyżej. Mimo wszystko produkt kupiony i komentarz wystawiony. Na PW wysłałem Ci nr swojego rachunku bankowego.


RE: płacę 5 zał za każdy komentarz. - averock - 10-05-2018 21:33

Pisz priv Smile


RE: płacę 5 zał za każdy komentarz. - kniew - 10-05-2018 22:07

@[tjt1]
przelew zrobiony.

Osoby, które się zgłosiły i dokonały zakupu proszę o wystawienie komentarza. Mam 6 "sprzedaży" a tylko dwie wystawione oceny. Jeśli ktoś ma zablokowaną możliwość wystawienia komentarza to również proszę o info.


RE: płacę 5 zał za każdy komentarz. - Komandos823 - 11-05-2018 08:18

Pw jeśli jeszcze aktualne