Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lecimy z OgAds pod zagranicę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Lecimy z OgAds pod zagranicę! (/Temat-Lecimy-z-OgAds-pod-zagranice-155123)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - Erdoi Money - 15-03-2018 19:51

Też życzę powodzenia, będę obserwował ! Smile


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 20-03-2018 20:17

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Wybaczcie za krótki zastój niestety spowodowany nie z mojej winy :/ więc pare dni jestem w plecy ale postaram się to w tym tyg nadrobić. Dzisiaj będę testował jedną z metod tworzenia kont na YouTube. Mam nadzieję, że wypali dzięki czemu zbuduję dzisiaj potężne zaplecze. Po utworzeniu zaplecze będę szukać programu do zdobywania HR, jak już wszystko będę posiadał rozpocznę atak na YT. W dalszym ciągu szukam jakieś programu/serwisu dzięki któremu sprawdzę pozycję filmiku na dane frazy. Punkty na AMF nie uległy zmianie więc nie będę update'owac informacji na ten temat. Dodany został nowy post i w tym tygodniu zostanei dodanych więcej postów nie przywidywano. Straty trzeba nadrobić AngryAngry

Pytania jak były tak dalej zostają dopóki nie zostaną rozwiązane! Idea

Dzisiejszy post był postem na szybkie poinformowanie Was, że powstał lekki zastój lecz nie powstrzyma mnie to przed osiągnięciem celu! Jerk2


[Obrazek: 0269af9a4f5b.jpeg]
Pytania jakie mam do Was są następujące (ponumeruje aby łatwiej było skorygować odpowiedź do pytania):
1. Skąd zdobyć HR ? Jakiś serwis al'a AddMeFast może istnieje?
2. Jak obejść blokadę podczas tworzenia kont na YT ?
3. Skąd masowo zakupić konta na YT ? *-> alternatywa do pytania numer 2.
4. Ostatnio skontakowałem się z userem, który ma konto na AddMeFast z 50k pkt. Ile takie konto jest warte ? User z forum konkurencyjnego.
5. Co Wy byście chcieli zobaczyć w tym dzienniku ? Jakieś pomysły może ?Idea


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - danoneksss - 20-03-2018 20:23

Hr viewsy musisz kupić. Na serwisach typu addmefast dobrych wyświetleń nie znajdziesz


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 20-03-2018 20:47

(20-03-2018 20:23)danoneksss napisał(a):  Hr viewsy musisz kupić.

Czy byłbyś w stanie jakis serwis polecić godny uwagi ?


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - danoneksss - 20-03-2018 21:34

Nie siedzę w tym za bardzo, ale możesz sprawdzić smmstore, nawet u Nas na forum jest od niedawna taka usługa. Na seoclerk jest dużo ofert, ale musisz wyczaić dobrego dostawce, bo inaczej też wyświetlenia będą słabe Smile


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - precell - 20-03-2018 21:50

3. http://bulkaccts.com

Kupowałem tam tylko konta na instagramie. Transakcja bez uwag :-)


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - flown - 20-03-2018 21:57

(20-03-2018 20:17)shf napisał(a):  Pytania jakie mam do Was są następujące (ponumeruje aby łatwiej było skorygować odpowiedź do pytania):
1. Skąd zdobyć HR ? Jakiś serwis al'a AddMeFast może istnieje?
2. Jak obejść blokadę podczas tworzenia kont na YT ?
3. Skąd masowo zakupić konta na YT ? *-> alternatywa do pytania numer 2.
4. Ostatnio skontakowałem się z userem, który ma konto na AddMeFast z 50k pkt. Ile takie konto jest warte ? User z forum konkurencyjnego.
5. Co Wy byście chcieli zobaczyć w tym dzienniku ? Jakieś pomysły może ?Idea

1.smmstore.pro zapewnia takie wyświetlenia (odpłatnie). Na qqtube pierwszy 1tyś. wyswietlen HR jest chyba za darmo. YTMonster jest darmową opcją, ale długo zbiera sie te punkty.
2. Jaką blokadę konkretnie?
3. Na blackhatworld.com masz mase sklepów z takimi kontami
5. Wysokie zarobki Cool


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - pspsga - 20-03-2018 22:01

1. smmstore.pro , followiz.com , instavisits.com (i jeszcze więcej, ale nie będę wklejał całej listy)
2. Myślę, że najłatwiejszą metodą jest kupienie konta zweryfikowanego (dostępne na forum BHW)
3. Tak jak wyżej wspomniałem na forum BHW znajdziesz wiele ofert dotyczących kont YouTube, Instagram, Facebook itp... w dosyć dobrej cenie...
4. Niestety nie mam pojęcia, nie miałem większej styczności z AddMeFast, jednak nie wiem czy jest sens kupować takiego typu konta, ponieważ z tego co słyszałem to w necie są dostępne boty do tej strony (można także macro nastawić) i punkty wtedy wpadają nam "pasywnie" Smile
5. Może jakaś muzyczka pod każdą aktualizacją? Poznalibyśmy Twój gust muzyczny? Cool


RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - shf - 22-03-2018 20:31

Dziękuję wszystkim za pomoc. Bardzo mi się przydała Smile Dzisiejszy dzień był bardzo pracowity. Przede wszystkim zainstalowałem odpowiednie środowiska oraz wtyczke do Chrome. Dzisiaj przygotowałem inną metodę atakowania filmików na YT jeszcze bez kupowania HR. Promowanie odbyło się poprzez dodanie do filmiku LIKE, SUBÓW oraz komentarzy. Viewsy były nabijane do max 10 za pomocą F5 a reszta realne wejścia. Jutro status filmiku zmieni się na publiczny więc zobaczymy jak to przemieni się na pozycję.

Dzisiaj wpadł lead z Austrii za 0.18$ 2 zawsze to coś z pierwszy leadów. Promowanie także były 2 posty no i oczywiście dodane na bloga. Także inne Social Media al'a YT zostały zaatakowane. W nocy zaatakuje jeszcze FB.

Myślę, że bardzo fajną innowacją w tym dzienniku będzie program, który staram się napisać.
[Obrazek: idrx53.png]

Ma on za zadanie (OBECNIE) dodawać według wzoru wyżej, ID (numer filmiku), nastepnie nazwa niszy, następnie LINK DO MOJEGO FILMIKU Z YT, a na końcu pole STATUS (przyjmuje postać 0 lub 1) gdzie 0 -> oznacza usunięty, a 1-> że cały czas działa i (mam nadzieję) zarabia cash Big Grin

Obecnie stworzona jest baza danych z możliwością dodania rekordów do tej tabeli. Teraz będę się skupiał aby zrobić coś tego typu, że po przyciśnięciu odpowiedniego buttonu, program sprawdzał nam czy jest usuniety czy nie jest usunięty. Jeżeli to by już wyszło to można zrobić dodatkową tabelę ze sprawdzeniem Like, Views, Subów itp itd. Ale no to są plany a obecnie potrzebowałem takiej mini bazy danych w programie dzięki, której będę mógł dodać szybko odpowiednie dane.

Tym razem obiecana nutka na koniec:





RE: Lecimy z OgAds pod zagranicę! - dawids7627 - 22-03-2018 20:38

Cały czas do przodu! Smile