Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Patrz mi na ręce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Patrz mi na ręce (/Temat-Patrz-mi-na-rece-155063)

Strony: 1 2 3


RE: Patrz mi na ręce - dzemba - 03-09-2019 16:40

Mieliśmy dawać Ci po rekach jak nie będzie codziennych aktualizacji, a teraz tutaj przydał by się pożadny wpi.....


RE: Patrz mi na ręce - adam1986 - 23-09-2019 14:59

Witam witam aktualizacji czas.

Cele
1. fp miał mieć 5k już ma 4.6k
2. fp rozrywkowy ma ~900
3. serwis arty nie wstawione, poniewaz w miedzy czasie zmienily sie zalozenia ich tworzenia przez co też pisze tego posta.
4. posty zarobkowe wstawiłem efekty były tak mizerne, że szkoda gadać.
5. fp o muzyce odpuscilem sobie, bo nie ma sensu rozdrabniać się na kolejne tematyki tylko trzeba działać w swojej niszy.

Zarobki we wrześniu
~ 30 złotych

Cele na październik

1. Fp dobić do tych 5k Tongue tutaj już powinno to siąść, bo dzienny przyrost like jest dobry, ale nie tak dobry abym do konca wrzesnia sie wyrobil.
2. Wstawienie 15 artów na strone oraz
a) przetestowanie metody zwiazanej z uslugiami finansowymi
b) przetestowanie metody zwiazanej z afilacja
c) rozwiniecie fp strony do 500 like na razie jest 200 damy radę Tongue
d) linkowanie którego celem będzie dobicie do jakiś ~200 linków w tym 20 anchorów.
3. Rozwiniecie grupy do 1k czlonkow
4. Rozwój zaplecza ktore posiadam pod amerykę aby za jakiś czas stworzyc wersje angielską strony i przytulic wiecej z sieci partnerskich
5. Fp smieszkowy dobicie do 2k (we wrzesniu malo czasu mu poswiecilem przy wiekszej ilosci powinno to sie udać)



Przemyślenia
Czuje głód i brak motywacji jednoczesnie z powodu malych efektow swojej dotychczasowej pracy, ale nakrecam sie tym, że im czesciej bede probowal tym wieksza szansa na dobre wyniki. W internecie nikt mi nie powie jak zarobic duze pieniadze trzeba do tego dojsc samemu metody sie zmieniaja, bo potrzeby ludzkie ewoluują. Najlatwiej jest usiasc i nic nie robic i tylko szukac sobie wymowek.

Zarobków nie planuje, bo one nie zależą tylko ode mnie to nie etat, że godzina pracy = konkretnej ilosci pieniedzy. Tutaj mogę podjac x działań, ale z powodu malego doswiadczenia moge robic cos co nie ma kompletnie sensu lub robic cos co da sie zalatwic szybciej. Ważne aby jednak podejmować te dzialania, bo bez nich to mozna zamknac dziennik siedziec na etacie i marzyc tylko, a nie realizować cele.