Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Skąd dowiedziałeś się o Lockerz (/Temat-Zamkniety-Skad-dowiedziales-sie-o-Lockerz-1521)

Strony: 1 2 3 4


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - Panicz - 15-03-2010 10:36

Mi kolega na aqq napisał czy mam tam konto. A że nie miałem to dał mi zapro oraz wytłumaczył co i jak.


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - mik_26 - 06-04-2010 00:45

z demotów, kliknąłem na link w źródle z czystej ciekawości i tak oto się zaraziłem


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - Sintui - 06-04-2010 09:47

Ja od kolegów. Oczywiście normalnie bym nie uwierzył że rozdają nagrody tak zupełnie za darmo, ale akurat kolega dostał paczkę z koszulką od nich i jakoś się tym zaciekawiłem. Teraz jestem użytkownikiem już od...............ponad 3 miesięcy.


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - Aceq - 06-04-2010 13:04

Z Jutuba


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - Tomek - 17-04-2010 13:12

ja od kolegi. kiedys zbieral maile kolegow zeby wyslac im zaproszenie. dalem mu swojego, dzien pozniej odebralem ale jeszcze tego samego dnia szukalem sposobu by skasowac konto bo balem sie ze nasla na mnie jakies rachunki itp. ale tydzien pozniej zaczalem w pelni korzystac


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - Magnus - 18-04-2010 10:05

Mi ktoś na NK napisał o tym po czym podał gg wyjaśnił dokładnie ... i dał filmik ,że dostał od nich PS3 więc mnie to zachęciło... Smile


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - kwasu123 - 18-04-2010 11:02

od kolegi. Zacząłem grac i sie wciągnąłem, a kolega przestał grac bo stwierdził ze na Lockerz i tak sie nieda wygrac;p


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - SupeRLokeR - 18-04-2010 12:27

Od kamila scheichta jak rozpakowywal koszulke ;P


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - johnny86 - 22-04-2010 09:30

sam juz nie pamietam skad ale gdzies w necie przez przypadek znalazlemSmile


RE: Skąd dowiedziałeś się o Lockerz - bastiaz - 11-05-2010 13:19

Ja przypadkiem od konkurencyjnego forum gdzie wszedłem szukając miejsca pod reklamę na stronę.